Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyiket szeretitek jobban: a...

Melyiket szeretitek jobban: a vodkát vagy a whiskey-t?

Figyelt kérdés
vagy valami mást? vagy egyiket se?

2012. márc. 31. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam a vodka a favorit. A whiskyt egyáltalán nem szeretem.
2012. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alapjáraton a vodka, de nem a hazánkban is kapható, nem éppen a legjobb minőség, hanem a keleti határon túlról importált változat.
2012. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 monster under yo bed ***** válasza:
vodka
2012. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

Vodka. Az tiszta mint a hó.

A whiskey az egy penészízű vacak.

2012. márc. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Phoney ***** válasza:

Egy ideig foglalkoztam vodkákkal, megvettem pár üveggel a jobbakból (Finlandia, Russian Standard [Original, Platinum], Stolichnaya), de végül nem igazán szerettem bele. Jó benne, hogy a sokadik legurított feles is kellemes (sőt, jól iható decinként is), adott minőségben pedig nagyon olcsó (egy éppen hogy iható whisky áráért már prémium vodkát lehet venni), de arra pl. teljesen alkalmatlan, hogy az ember magában elkortyolja és élvezze az ízét.


A whisky hátránya meg az, hogy kevés pénzért vacak. Szóval mióta nem szívügyem berúgni, azóta inkább whisky, bár az sem az első helyen áll nálam.

2012. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 gabor9 ***** válasza:
A kettő közül inkább a vodka! Finlandia nagyon jó, de azért sztem egy Kalinka meg egy Royal sem rossz. Persze hol van ez a 2 pl. a Jack Daniel's-től...:)
2012. ápr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Whiskey. A vodka ízétől (a jobb fajtától is) rosszul leszek, ha nem vegyítem gyümölcslével. A whiskey hátránya, hogy nagyon drága, de szerintem finom és ki lehet élvezni az ízét.
2012. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csak a whiskey! :) De szigorúan kólával! ;)
2012. ápr. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Whiskey tisztán. :)
2012. ápr. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Régebben whiskey-párti voltam teljesen. Nálam a Jack Daniel's nem nyerő, inkább a bourbont szeretem.

Mostanában a vodkákat is megkedveltem. Tisztán nem iszom meg, csak az ízesített vodkákat. Nagyon finom például a Stolichnaya Wild Cherry-je. Finlandiából a lime ízű ízlik.

Ha tisztán kell inni, akkor csakis whiskey.(kólával nem rontom el soha)

2013. máj. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!