Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen megoldást tudtok arra...

Msebi06 kérdése:

Milyen megoldást tudtok arra hogy vki jól kiüsse magát piával lehetőleg olcsón? (ha nem olcsó is meghallgatom) Nem ilyen 400ft koccintós magába meg ilyesmikre gondolok, hanem TRÜKKÖK. Nem akarom mindet kipróbálni, csak érdekesség képen kérdezem.

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat hogy sör kanalazva nagyon beüt, dianás cukor seggbe(de ezt soha ki nem próbálnám, akkor ha már ittam valami keményebbet, akkor sört rá az is dob rajta, vagy legalábbis tartja a szintet.

2012. ápr. 11. 20:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a Fényről hallottam, hogy nagyon üt. A szódás szifont felöntik vodkával és ráküldenek két patront. A szénszavas vodkát azután bármilyen szörppel ízesíthetik. Állítólag már egy-két kispohár padlóra küld! :)
2012. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Abszint, na az kiüt, csak nem olcsó...

Egyébként bármi megüt, ha gyorsan iszod, illetve azt mondják a cukor tartalmú kísérő erősíti az alkohol hatását.

Ja, és a meleg... Meleg szobába, vagy, ha napon iszol az is beteg.

Én ezeket hallottam.

2012. ápr. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
meleg az tényleg jó meg az hogy tálba öntöd a piát és mint a levest úgy eszed. Szívószál is nagyon jó ilyenre!! Plusz szerintem ami ilyen pia az a hubertus! Olcsó de jól üt az tuti!
2012. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Igen abszintot én is ittam úgy hogy kiskanál teli cukorral ráöntöttünk abszintot, és meggyújtották, aztán bele a abszintal töltött pohárba, sokkal erősebb volt, sok haver majdnem kihányta egyből :DDDD


A szódás dolog is érdekel, durva lehet már 1-2 kiüt, majd ki kell próbálni :D


Az a mikor úgy esszük mint levest olyasmi lehet mint amit én írtam, az is bevált módszer ;)


Ha vannak még ilyenek jöhetnek köszi!

2012. ápr. 12. 08:17
 5/16 anonim ***** válasza:

a tescoba van egy abszint, amiből fél liter 3100Ft és 70%-os az nem is drága, 2 hete abból ittam be elég durván a fél üveg elég volt ahhoz, hogy kb. 3 óra kiessen abból amit csináltam:)

Egyébként ütős még nyáron a melegbe éhgyomorra bármi amibe van alkohol, úgy még sörből is be lehet rúgni 2-3-tól annyira, amennyihez egyébként 6-8 kéne.

2012. ápr. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Azt a kisüveges zöldet mondod? Asszem ilyen szakállas csávó van a képen.
2012. ápr. 12. 19:08
 7/16 anonim ***** válasza:
amilyen piát cseppentsetek a fületekbe, attól is beállsz, vagy, vodkát egyszerűbb itallal kísérni (pl. pezsgő), vodkás tampont a seggetekbe feldugni xD, olcsó pia plusz energia ital, de sok van még...
2012. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na erről a fülcseppentősről még nem hallottam :D
2012. máj. 3. 07:26
 9/16 anonim válasza:
bármi rövid + fajdalomcsillapito / gorcsoldo / nyugtato / hanyinger elleni gyogyszer, aapbol nm olcso de minden haztartas kotelezo felszerelese a fajdalomcsillapito ha szerencsedvan van cataflam is de azzal csak ovatosan de advilra ne igyal, mert nm csk kesz leszel, de ugy fogod erezni, h leszakad a fejed.
2012. máj. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
am a szivoszal egy hulyeseg, nem allsz be tole jobban, ugyan akkorakat kortyolsz, es ugyan oda megy ugyan annyi ido alatt, sohase ereztem semmi kulonbseget.
2012. máj. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!