Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Heló! A Zwacknak tényleg...

Heló! A Zwacknak tényleg lesz-e cidere? Én imádom a cidert, meg a Zwackot is, jó lenne, ha lenne. én csak úgy hallottam róla, de konkrétumot nem találtam a neten! Kösz előre is!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 22. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Én még nem hallottam róla, de nem kizárt. Hol hallottad?
2012. ápr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:
Ha hallottál róla, akkor könnyen lehet, mert ebbe most érdemes fektetni. Olyan almasűrítményes-cukros vackot ők is tudnak gyártani fillérekért, amilyen a strongbow meg a somersby. Az éva vermut kihullása óta úgysincsen „üdítőjük”:)
2012. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lesz-e de nem fájna, ha nem lenne. Nekem a Strongbow nem jött be, a Sommersby meg nem olyan rossz, de 250-300Ft/0.3l nem igazán éri meg, annyiért inkább veszek egy 0.5-ös Heinekent, és az még finom is.
2012. ápr. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én szeretm a cidert! és mondjuk zwack terméket tuti kipróbálnék. remélem igaz a hír!
2012. ápr. 22. 22:51
 5/6 anonim válasza:
Ilyen "úgy hallottam" dolgot nem hiszem hogy itt érdemben meg lehetne erősíteni, de az igaz, hogy nem nagy dolog előállítani, úgyhogy reménykedni lehet.
2012. ápr. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Amikor a Strongbow bejött magyarországra, ajánlatot kért a zwacktól. Természetesen konkrét technológiát átadva.

A zwack - mivel ilyen technológiája nem volt - lepasszolta az ajánlatkérést néhány vidéki gyártónak, és gondosan megtartotta magának a technológiai leírást.

Akkoriban a bérgyártásból nem lett semmi, de ha egy nap előjönne az állítólag patinás magyar cég egy ilyesmi termékkel tudd hogy pontos másolata lesz valamelyik cidernek.


Eddig a tények, innentől a személyes véleményem következik, a cyder egy gagyi dolog, és némiképp ismervén az általad sokra tartott likőrgyártót ő sem sokkal különb. Szép színes reklámokkal fújja fel magát, és a háttér egy nagy nulla.

2014. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!