Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hallottam már róla, hogy...

Hallottam már róla, hogy lehet a péniszt "megnöveszteni". De senki se tudott rá konkrétumot, hogy hogyan. És ez tényleg lehetséges? Vagy csak kamu? Ha igaz milyen módon?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:

megnöVeszteni

Vagy

miLYen


Egyébként úgy, hogy simogatod, csókolgatod, ésatöbbi. Úgy. :)

2010. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Őszintén... Hány éves vagy, kérdező?
2010. okt. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Öcsém lehet h igazad wan...XD
2010. okt. 3. 11:50
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Ez az oldal magyar nyelvű. Más nyelvű kérdéseket sajnos itt nem érdemes feltenni, mert nem nagyon kapsz rá választ (és nem tudom, a szabályzat engedi-e).

2. A téma olyannyira népszerű, hogy akár itt, a keresőben, akár a Google-ben rákeresve rengeteg hirdetést találhatsz. Na, ezeknek mondjuk nem kell hinni, de akadnak közte fórumok is, ahol gyakorlati tapasztalatokat tárgyalnak meg. Az ott található infókat ELOLVASVA (vagyis egy esetleg évek óta ezzel foglalkozó közösség párbeszédébe nem kell rögtön egy ilyen kérdést beledobni, mert lehet, hogy nem fognak szeretni) sok hasznos információt kaphatsz.

2010. okt. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
csak nem kicsi a kukid 18 évesen? az ciki haver, az már nem nagyon fog nőni.
2010. okt. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem...kösz az infót...hallottam róla,és miwel hogy járok ide fel,gondoltam megkérdezem...személyessen nem érdekel a dolog...nekem elég amim wan...towábbi szép napot...:)
2010. okt. 3. 12:09
 7/8 anonim válasza:
hát persze, hogy neked elég amid van....xD szar kifogás :D
2010. okt. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
neked is towábee szép napot.
2010. okt. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!