Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Barátnőm édesapjának milyen...

Barátnőm édesapjának milyen bort vegyek?

Figyelt kérdés
A barátnőmhöz megyek vendégségbe, immáron harmadjára, és szeretnék valami igazán jófajta bort venni édesapjának (kicsit be kéne vágódni nála). Milyen borok felelnek meg a célnak, és körülbelül milyen árban vannak?
2009. jún. 22. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

Puhatold ki a barátnődet,hogy az apukája milyen bort szeret!Fehér,vörös...édes,félédes,száraz!!

Mi a kedvence!

Sztem egy Rose bor vörös:)megfelelő lenne!!:)

Finom:D

Borszaküzletbe menj el nézelődni,vannak olcsobbak,és drágábbak...sőt még szép üveggel is rendelkezőek!

2009. jún. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
16%

Hát,nekem a Sangria nevű bor(vörös) nagyon ízlett....

Szerintem nem lehet nagyon drága.

Én is ajándékba kaptam, és angyon örültem neki... :D

2009. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Felszolgálóként mindenképpen Tokajit ajánlalék,persze nem a desszert bort.Esetleg még egy Rose is elfogadható.
2009. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tudnék ajánlani egy Tokaji 3 puttonyos fehér bort.... Az íze eléggé édes, de, mégis jó a húsokhoz, desszertekhez:D:D:D:D:D:D
2009. jún. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 5 puttonyos Tokaji Aszú-t vinnék díszdobozban (ezt megúszod kb. 4000 Ft-ból) , az aszút általában mindenki szereti, és nívós bor. Vagy, ha vöröset szeret, akkor egy Varga Pincészet- Cabernet Savignon-t vennék. Ez egy erősen száraz, karakteres bor. A legtöbb borimádó szereti.
2009. jún. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Utolsó vagyok: Mondjuk, szerintem, lehet hogy jobb lenne egy üveg whiskey-t, Bacardit vagy egy Unicumot, Jägermaister-t venned, az pasisabb ital, mint a bor:) Ezek ára kb. 3000-6000 forint körül mozog. Ha Whiskey mellet döntesz akkor egy Johnny Walker Red-Label t vennék, az az olcsóbb kategória, asszem 4 éves. De, ha több a pénzed, akkor egy Jack Daniel's Black is jó, vagy egy Johnny Walker Green Label, esetleg ha merész vagy akkor egy Blue vagy egy Black! Label. Az utóbbival tuti bevágódsz, nem kicsit ;)
2009. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Mi, ha ünnepelünk, vagy valakinek, aki szereti a vörösbort ajándékot vinnénk, akkor a Thummerer Pincészet Tréfli Cuvée borát vesszük, visszük. (Bolttól függően 1800-2200 Ft) A fehér bort annyira nem szeretjük, de a Tokajit azért bevállaljuk, ha nagyon erőltetik :), bár inkább a szamorodnit, mint az aszút.

Egy picit különben tényleg nem árt tudakozódni az "Após" ízléséről, no meg az is lehet, hogy mondjuk nem kedveli, ha valaki szórja a pénzt, akkor nem biztos, hogy sikerül egy nagyon drága borral bevágódni nála. Ha díszdobozost vennél, azt inkább alkalomra ajánlom, pl. ha szülinapja van, vagy névnapja. (Azért ha lehet, "Anyósról" se feledkezz el, sokszor ők a legjobb szövetségesek, ha Apukát kell puhítani! Egy kis bonbon, csokor/szál virág...)

2009. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vendégségbe száraz vöröset illik, ez a protokoll!
2010. márc. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!