Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy liter sör mennyi kg? Hogy...

Egy liter sör mennyi kg? Hogy kell a csapolt sört standolni vendéglátó egységben?

Figyelt kérdés
Főnök szerint: mért kg-ból kivonva hordó súlya, osztva16-tal,és szorozva 3O-al nem értem mi a logikája
2012. ápr. 30. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy liter általában egy kg de ez csak sacc. Csináld azt hogy leméred a mérőedényt, beleöntöd a sört, újra leméred és az utóbbi mérésből kivonod az elsőnek az eredményét, így tuti biztos az eredmény.
2012. ápr. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ilyet még nem hallottam, én mindig úgy láttam standolni, hogy ahány kiló, annyi liter.

Nem létezik, hogy kb fél kiló lenne 1 liter sör!

Lehet, hogy ő már valami mást számol, és egyből beszoroztatja veled. Kérdezd meg tőle.

Ha azt mondja, hogy 1 kg sörből le kell csapolni 3 korsót, meg 1 poharat, akkor titeket akar lehúzni, (elméleti) hiányt akar csinálni, és lehet veletek akarja kifizettetni.

De amúgy nekem üldözési mániám van, ami nem jelenti azt, hogy ne lehetne igazam... :)

2012. ápr. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég csak mérlegen lemérni. Nem kell semmit sem osztani, és szorozni.
2012. ápr. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
1 liter =1 kilogramm tudomásom szerint a vízre igaz. A sörnek gondolom más a sűrűsége így más lehet a súlya is.
2012. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sörnek annyival nem nagyobb a súlya hogy ez számítana 1 hordónál. Azaz 1L=1kg
2012. ápr. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20%
Ha főnököd így akar standolni, akkor így standolsz. Az ő vállalkozása, nem a tied. Ha nem tetszik, keress másik munkát!
2012. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jázusom, akik ide írtak azok dolgoztak már vendéglátóban 1 napot is? A hordót kell rátenni a mérlegre, levonni a göngyöleget és kész. Persze időnként figyelni kell a rákötött szénsav palack nyomását is.
2012. okt. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!