Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik sörben van a legtöbb...

Melyik sörben van a legtöbb alkohol?

Figyelt kérdés
Melyik itthon vásárolható sör a legerősebb? Illetve ki milyet szeret/iszik?
2012. máj. 1. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
A barna sörben, és én imádom.
2012. máj. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát most hirtelen a borsodi bivaly ugrott be az 6,5%-os! de biztos van erősebb is:)
2012. máj. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tudtommal jelenleg ez a legerősebb itthon kapható sör:

BrewDog Tokyo* alkolhol: 18 %

[link]

A BrewDognak vannak ennél erősebb sörei is, de azok asszem nincsenek náluk raktáron.


Egyébként véleményem szerint nem érdemes az alkoholtartalmat fetisizálni. Persze a magas alkoholtartalmú sörkülönlegességek általában nem éppen rosszak :)

2012. máj. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen eddig ezt láttam én is, 2300 Ft / 3 deci nem rossz :D
2012. máj. 2. 07:51
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha olyat szeretnél, amit egy tescoban, vagy sparban is megvehetsz, akkor szerintem is a Borsodi bivaly.
2012. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Én ittam már 11%-os sört is. Kasteel Tripel - 0,33-as kiszerelésű, eléggé drága. Belga sörboltban, esetleg auchanban hozzájuthatsz. Vagy belga sörözőben. Kb. 800 Ft egy üveg bolti áron.
2012. máj. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a világ legerősebb söre: [link]

Normál boltokban a Bivaly és egyes barna sörök bírnak magasabb alkoholtartalommal, meg persze a belgák...

2012. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fekete Argus is 7 %-os :)
2012. máj. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!