Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A legtöbb ember miért igénytel...

A legtöbb ember miért igénytelen alkohol terén?

Figyelt kérdés

Szerintem tuti, hogy 10 emberől 9 nek teljesen mindegy, hogy mit iszik, csak rúgjon be minél előbb.

És marad 1 aki tényleg megnézi, hogy mit iszik, és mennyit.

Az emberek mindig is ilyen igénytelenek voltak ha arról volt szó, hogy igyanak alkoholt?


2012. márc. 4. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok igénytelen, ha vbk-t olcsó sört, meg olcsó rumot iszok, akkor az azért van, mert abban a pillanatban valószínűleg nincs nálam túl sok pénz, ha egy fontosabb alkalom van, mondjuk születésnap, szilveszter, vagy egyéb hasonló, akkor a sör a soproninál kezdődik, a tömény meg a Jäger, Jim Beam, Jack Daniels stb. szintjén.
2012. márc. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem gondolod hogy nem mindenkinek van annyi pénze hogy drágát vegyen?Sokan az ételben is a legolcsóbbat kénytelenek megvenni.
2012. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezen spórolok. Amúgy sem szeretem az alkohol ízét, csak a buli miatt iszom. De ennyi erővel én mindenből igénytelen vagyok, mert kaja terén is ritkán veszem meg a drágábbat, ha az olcsóbb még ehető, akkor jó nekem az is. Nincs pénzem jobbra.

De megértelek téged is kérdező, mert ha te az ízélmény miatt iszol alkoholt, akkor neked jobban megéri kevesebbszer inni, de akkor minőségit. Én pl. a jó erős, illatos kávéval vagyok így.

2012. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:

A legtöbb ember nem ér rá utánanézni, hogy mit érdemes meginni, ezért azt veszi ami ismert, vagy aminek jó a reklámja. Egyébként meg nem is tudnak róla, hogy a pénzükért kaphatnának valami ihatóbbat is. Egyáltalán nem igaz, hogy a pénz a baj. Az alap mixto tequilák pl úgy fogynak mint a cukor, közben meg 3-5 ezer forintért annyira okádékok, hogy magukban meg se lehet inni őket (erre kell a só-citrom cirkusz).


Az elterjedt "abszintokkal" ugyanez a helyet, egy üveg aromás tisztaszesz 4-7 ezer forintért.


De említhetnénk a 2-3e Ft/fél literes fütyülős taknyokat is, amiknek az árából igazi pálinkákat is lehet venni.

2012. márc. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Én igénytelenségnek az ilyen tablettás-műanyagflakonos "borok" fogyasztását tartom, illetve az ilyen nagyon olcsó vodkákat, kommersz szeszeket.

Nem vagyok sznob, de én jobb szeretem a minőségi italokat. Nem mondom, hogy nekem van 4 ezrem egy bols vodkára, de akor igyekszem minőségben azt közelítőt venni.

2012. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokan csak a hatásért isznak. Szóval mindegy nekik, csak ártson. Lásd flakonos bor + kóla. Én általában nem a hatás kedvéért iszom alkoholos italokat, szóval bűnrossz dolgokért nem fogok fizetni. Igazán minőségi égetett szeszekre nincs pénzem, inkább hanyagolom is őket. Engem a sörök érdekelnek, ráadásul az italok közül ezek a leginkább megfizethetők.
2012. márc. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Általában senki nem tablettás borral és féldecis kiszerelésű ablakmosóval pancsolt "ízű szeszesitallal" kezdte. Jellemzően a lecsúszott, proli réteg issza ezeket a vackokat, akik már túl vannak az elhülyülésen, az egészségük meg kb. annyira érdekli őket mint a harkályt az integrálszámítás.
2012. nov. 18. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!