Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan bírhatnám kevésbé a piát?

Hogyan bírhatnám kevésbé a piát?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 21:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne egyél közben amikor iszol, igyál éhgyomorra: / Remek indítás a gyomorfekély felé!/
2012. máj. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ivás közben sohasem szoktam enni, ha este tudom hogy iszok akkor is max ebédet, de így is sok pia kel..:S
2012. máj. 1. 21:56
 3/13 A kérdező kommentje:
kell*
2012. máj. 1. 21:56
 4/13 anonim ***** válasza:
szívószállal idd,keverd energiaitallal vagy bármi szénsavassal
2012. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

rosszul lét elképzelhető.

kevés kaja

*melegben igyál

*ne mozogj sokat (ülve igyál ne táncolj órákon keresztül)

keverd a piákat

*szívószál

energiaital

gyógyszert vegyél be (központi idegrendszerre ható)

füvescigi is rásegíthet, de eleinte garantált rosszullét :D

minél töményebb annál jobb

a *-osak a veszélytelenebbek, a többi káros az egészségre

2012. máj. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
bocs elírtam, azok a veszélyesebbek. a többit túléled, a gyógyszeres a leginkább veszélyes, mondjuk erős nyugtatóra, altatóra inni, azt nem ajánlom tényleg. a többi ami még káros az elhanyagolható a gyógyszerhez képest. gyenge gyógyszer, allergia, fájdalomcsillapító stb meg nem ad különössebben rosszabb/részegebb érzést, de biztos az sem ajánlatos
2012. máj. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
aha először írtam jól :D de már abbahagyom önmagam javítgatását
2012. máj. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem kéne annyit piálni állandóan és akkor enm bírnád annyira. Am meg vodka narancs hubertus kombó tuti páros
2012. máj. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Phoney ***** válasza:

Nem kell túlbonyolítani, legyen tömény és legyen sok. Ha beversz egyszerre két deci vodkát (pezsgőtablettával, hogy szénsavas legyen), akkor máris nem bírod olyan jól. Ha húsz perc múlva még tudsz magadról, lehet ismételni.


Azt azért remélem vágod, hogy amikor „túl jól bírom”-emberek trükköznek és mégis berúgnak, attól szokott szétmenni a májuk.

2012. máj. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

tegnap 22:54

Nem iszok minden hétvégén..

2012. máj. 2. 15:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!