Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan bírhatnám jobban az...

Hogyan bírhatnám jobban az italt? Bizonyos mennyiség fölött berúgok, de mit csináljak, hogy többet tudjak inni és tovább maradjak józan?

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Igyál gyakran és sokat. Kétszer vettem részt egy hetes masszív alkoholizálásban, az első nap két sörtől már berúgtam, a hetedik nap meg se kottyant.

De rövid időn belül visszaállt az eredeti állapotra..

2011. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alkati kérdés is.

Nekem pl. baromi lassú az anyagcserém. Nem csak gyorsan hízok, lassan is tudok berúgni. A legtöbb pasit simán asztal alá iszom.

Az segíthet, ha előtte eszel, főleg ha zsírosat, mert "felszívja" az alkoholt. Erre jó az is, ha közben mogyorót eszel, vagy szotyizol.

A pia meg sót old ki, ezen is segít a sós rágcsálnivaló, ami pótolja.

Nem véletlen van a legtöbb bárban kitéve ingyen mogyoró: többet tudnak inni a fizetővendégek.

2011. júl. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tapasztalataim szerint akik látszólag sokat isznak, valójában elsunnyogják, csak úgy tesznek, mintha már ennyit meg annyit ittak volna. aki mindazt meg is issza amit összehőzöng, az matt részeg lesz. de amúgy előtte egyél valami rendes kaját,ne üres hasra igyál. túl sok félét ne igyál össze. sörrel kezdd.
2011. júl. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:

A savas (=savanyú) és olajos kaja sokat segít.


Azért tudd, hogy hülyeséget csinálsz, mert a "minél többet bírásba" szokott tönkremenni a fiatalok mája. Ha már annyi pénzed van inni, akkor vegyél érte jobbat és igyál kisebb adagokat, megéri.

2011. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

1.Ne keverd!

2.Sör+rövid=gyors célba érés

3.2-3körönként igyál egy kis szénsavmentes vizet.

4.ivás előtt egyél rendesen lehetőleg vmi zsírosat vagy olajosat

5.Ha igazán nagyon sokat akarsz inni dobj le előtte 1 kanál étolajat.

Én igazából Bali colázni szoktam egy éjszaka akár 1 üveggel is meg tudok inni és nem rúgok be vészesen de végig jó a hangulatom jéggel iszom de közben a jéggel ki zavarom belőle a szénsavat mert igazából az küldi fel az agyba az alkoholt és hagyom bele olvadni a jeget is. Ne igyál gyorsan!Reggel felé pedig ásvány vízzel iszom és a gyomromat sem csapja haza a cola.Másrészt az ivás célja nem a verseny ,hogy minél többet meg igyál hanem h kissé el lazulj.

2011. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mért jó ha bírod?

Jobban bírod = több pia kell hogy berúgj, jól érezd magad= többet fizetsz..:)

2011. aug. 1. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a segítséget! :)
2011. aug. 1. 07:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!