Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a jó a sörözésben?

Mi a jó a sörözésben?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok a kérdésért, nem ítélni akarok senkit... nincs is jogom hozzá. Az érdekelne, hogy mégis mi a jó a sörözésben? Mit szerettek benne? Az íze nem valami fenomenális... Én ittam már sört is és vizet is meccsnézés, beszélgetés közben. Nem sok különbséget éreztem igazából. Iszod, kortyolgatod s közben beszélgetsz, kb. ennyi a lényeg. De mit láttok ebben jót?

Előre köszönöm a válaszokat!



2012. máj. 2. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
nyári tikkasztó melegben,ki vagy szomjazva,semmi nem veszi el szomjad,szerintem semmi nem jobb egy pohár hideg sörnél:) De sokat pl nem tudok meginni belőle,hiába vagyok szomjas 1 doboznál több nem megy le,nem tudom miért:) Pl gondolj bele cola-nak is fura íze van,leírhatatlan,mégis mennyien szeretik:)
2012. máj. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy leginkább alkoholmentes sörről van szó(bár nem éreztem különbséget a 2 között); alkoholt próbálom kerülni.
2012. máj. 2. 17:41
 3/9 Phoney ***** válasza:

1. Az alkohol pszichoaktív szer. Akkor is hat, amikor "á én még nem érzem".


2. Népszokás.


3. Mindennek meg lehet szeretni az ízét, ha kellemes dolgok kötődnek hozzá. Van, akinek a feketén készített kannás „bor” vagy a kommersz szesz ízét is sikerül megszeretnie. Ez egyfajta tanult reflex.


4. Van finom sör, meg van rossz sör. Meg olyan is van azért, hogy tanult ízlés. Vannak ételek-italok, amiket a legtöbben csak ismerkedés után tudnak értékelni.

2012. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A napi munka után este bizony jó meginni egy üveg sört. Jó az íze, oltja a szomjat és egy kicsit elkábul az ember tőle. Ja, és jó nagyokat lehet büfögni tőle:)
2012. máj. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Érdekes dolgok... nem tudtam még átérezni az élvezetét:)
2012. máj. 2. 20:18
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert különlegessé teszi a beszélgetést részemről.Én szinte csak közeli barátaimmal szoktam elmenni sörözni(így szinte mindig jó élményem van sörözéssel kapcsolatban), mert ilyenkor jól esik a sör és általában meg is iszok 5-6 korsóval.De ha olyanokkal megyek el inni akiket nem ismerek vagy nem nagyon kedvelek, érdekes mód nem esik olyan jól a sör és nem tudok meginni csak 1-2 korsóval :)
2012. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Finom,jó kedvre derít, és a nagy melegben felfrissít, és hidegen mindennél jobban oltja a szomjat.
2012. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja és alkoholosat igyál, mert az alkoholmentesnek hiányzik a jó kedvre derít, és a finom tulajdonsága.
2012. máj. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi a jó abban, hogy hülyeségeket kérdezgetsz? :D am a sör fasza :D
2012. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!