Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Próbáltátok már a "szivacsfele...

Próbáltátok már a "szivacsfelest"?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen pár tíz forintért árulják nálunk egy kocsmában. Feltörlik a piákat egy szivaccsal, majd belefacsarják egy felespohárba. Hajléktalanok kedvence. Esetleg vélemények róla? Én még egyszer sem mertem kipróbálni...
2012. máj. 3. 19:44
 1/8 A kérdező kommentje:
*a nap vége fele letörlik a kilögybölt piákat a pultról, és azt facsarják bele. Bocsánat ha érthetetlenül írtam a kérdést.
2012. máj. 3. 19:45
 2/8 anonim ***** válasza:
spongyabob már biztos próbálta, én még nem
2012. máj. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez gusztustalan, már ha valóban van ilyen, és nem kamu kérdés..... gondolom a kocsma színvonala is olyan lehet, ha a célcsoportjuk a lecsúszott alkoholisták és a csövesek. Éljen a HACCP!
2012. máj. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Phoney ***** válasza:

Jobb helyen a mosogatólevet kiöntik.


Azt hittem, annál nincs lejjebb, hogy valaki megissza az idegenek poharában maradt cseppeket.

2012. máj. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
ez nem kamu erről én is hallottam már XD bár errefelé nem szivacsfelesnek" hívják hanem valami másnak de most nem jut eszembe. szerencsére még nem voltam olyan helyen ahol ilyet adnak és nem is próbáltam és nem is tervezem...
2012. máj. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
undorító, még így olvasásra is :/
2012. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyenről halottam már én is, csak itt pultosnak hívják. Ugye a bor, a rövid, meg minden ami kiloccsan a pultra, azt feltörik, innen a név eredete.
2012. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mustafa33 ***** válasza:
Az asztali bor is azért asztali :)))
2012. máj. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!