Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért isztok alkoholt?

Miért isztok alkoholt?

Figyelt kérdés

Tudom, h. hülyének tűnik a kérdés, csak érdekel. Én nem ittam még sok féle alkoholt, de amit ittam, nem nagyon ízlik. Engem egyáltalán nem zavar, ha vki iszik. Csak kérdezem, h. ti miért isztok? Finom, v. ellazultok tőle? Múltkor egy barátnőmmel, meg az ő barátaival beültünk vhova, és szinte mindenki ivott alkoholt, de én nem. Én anélkül is jól tudom érezni magam, bulizni is tudok alkohol nélkül. Mondom, ne értsetek félre, egyáltalán nem ítélem el azt, aki iszik, csak kíváncsi vagyok, h. ki miért teszi.

22/L



2012. máj. 14. 10:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a hatása miatt. Meg mert discoban, szórakozóhelyen mindenki iszik mert "ciki nem inni". Én ritkán iszok akkor is csak 1-2 pohárral. Az egyik barátomat (23 F) szombaton vitte el a mentő, alkoholmérgezés... Versenyt ittak mert az menő. :(
2012. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, h a hatás miatt.

Persze vannak, akik játszik a muertot, de az csak alca.

Egyébként megneznem, h bulizol......

2012. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
A hatás miatt elsősorban, segít ellazulni, poénkodni, feloldódni, segít belefolyni a beszélgetésekbe, persze normál mennyiségben, nem hányósan részegen. Én szeretem az ízét, nem mindnek, de pl. a vodkának és a tequilának igen, bár nagyon régen nem ittam, mondjuk annyira nem is hiányzik
2012. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én is szoktam inni de elítélem a túlzott alkohol fogyasztást. Velem is történt már, hogy többet ittam. Fiatalok körében ez nagyon bulis, egymást bele viszik a piálásba. Olyan felnőttes. Ismerek egy 20 éves fiút aki otthon egy nyeletet nem iszik, de ha elmegy a haverokkal akkor a leghitványabb piát is megissza. Én egyébként, hogy válaszoljak a kérdésre azért iszom, hogy egy kicsit feloldódjak, olyankor jobb a kedvem, jobban eltudunk beszélgetni.
2012. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szeretem az ízét, nem a hatás miatt. Otthon is szoktunk néha sört inni, pedig ott nem kell "menőzni".
2012. máj. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nyáron sört,mert hűsit (bár mióta bejöttek ezek az izesitettek,azt iszom,finomak,minimális alkoholtartalommal)


Azon kivül csak koktél,legyen az egy egyszerű vodka-eperlé,aszintén azért mert finom.

töményet nem iszom,nekem se tetszik az ize

2012. máj. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én antialkoholista vagyok. (30 N)
2012. máj. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Segít elviselni az életet.
2012. máj. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudnám, hogy nem teszi tönkre az egészségemet, rendszeresen piás lennék. Nehéz manapság elviselni a dolgokat.
2012. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kell valami bódulat az agyamba sokszor,mert lehiggadok tőle.Vagy kijön az elfojtott dühöm,amit ki kell engednem.De most már le kell állnom róla,mert nem lesz jó vége.
2012. máj. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!