Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholt isztok szívesen?

Milyen alkoholt isztok szívesen?

Figyelt kérdés
Megyek szilveszterezni és nem tudom milyen alkoholt vigyek, amit mindenki szeret. Én csak száraz vörösbort iszom, nem keverem semmivel. Van itthon házi pálinkám, Unicomom, ezeket szeretitek? Az édes löttyök közül melyik ami népszerű? Én nem iszok semmilyen likőrt, ezért vagyok kicsit tanácstalan. Batyus buli lesz, bort biztos viszek, pezsgő lesz dögivel.
2011. dec. 29. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fura, hogy sör nem hangzott el, pedig nem szeretem. :D


Én mondjuk magam leszek házigazda, úgyhogy felsorolok párat, amit szeretek (most függetlenül attól, ki mit hoz, és mit szerzek be én):


Száraz vörösbor mindig jól jön, Jägermeister, Vodka, pálinka (jó a sorrend :) ), valamilyen édes lónyál (meggy- mandula-, csoki-, vagy tojáslikőr) aperitifnek jöhet egy korty, de nem tragédia, ha kimarad. Lehet még Garrone, vagy konyak, az Unicum nekem keserű. Pezsgőt csak koccintásra, amúgy nem a kedvencem.


Ja, és hideg estén forralt bor.


Jó bulizást! ;)

2011. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget:)


Neked is jó bulizást!

2011. dec. 29. 23:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Én buliba mindig sörözöm, néha mellé ha van whiskey, de akkor meg már inkább whiskey kóla.
2011. dec. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
színtiszta Vodka.
2011. dec. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Szerintem Jager azt 100-ból 75 ember szereti.
2011. dec. 30. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Sört nem viszek, azt visz más, de a többiből választok valamit.

BÚÉK mindenkinek!

2011. dec. 30. 06:58
 7/15 J3Tears válasza:

A Jägerrel szerintem sem foghatsz mellé.

Ja, és igyatok polgármestert, jó sokat. Biztosítja a jó hangulatot! :)

2011. dec. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én nem szeretnék sokat inni, másnap helyt kell állnom, meg amúgy sem iszok töményet már jó ideje. Amíg ittam néha, akkor is csak pálinkát, vagy Whiskyt, édeset akkor sem.

Amúgy mi az a polgármester? Mármint tudom ki az, de azt nem, hogy mi:)

2011. dec. 30. 11:32
 9/15 anonim ***** válasza:
Vodka, jäger
2011. dec. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 rifle02 ***** válasza:
Fütyülős, vodka, sör , tequila és jó bor
2011. dec. 31. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!