Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mozart csokilikőr finom?...

Mozart csokilikőr finom? Megéri az árát? És a Szamos Marcipán likőr?

Figyelt kérdés
2012. máj. 14. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Mind a kettő nagyon finom, de szerintem egyik sem "éri meg az árát". Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy annyival nem nyújtanak többet, amennyivel többe kerülnek társaiknál. Ajándékba viszont tökéletes mind a kettő. Ha választani kellene inkább a Szamost választanám.

2012. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Már régóta gondolkodom rajta, hogy ki kéne őket próbálnom, mert biztos nagyon finomak. Most egy kis pénzhez jutottam, de nem szeretném mindkettőt megvenni, ezért kéne döntenem... Bár nem szívesen adnék ki 5000-et likőrre, tehát én is a Szamos mellett döntök sztem.
2012. máj. 14. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak Mozartot ittam,finom,de elég drágának tartom ezeket.
2012. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:
A szamost ismerem, az jó. Hogy megéri-e az árát? Az ilyen minőségű likőrök ennyibe kerülnek, ebből a szempontból szerintem korrekt az ára. Van, aki érzi a különbséget, van, aki nem.
2012. máj. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Misibácsi válasza:

Mindkettő nagyon finom de indokolatlanul magas az áruk. Nem a terméket fizeted meg hanem a nevet.

Házi használatra magad csinálj likőrt. Nagyon szép és izléses likőrös üvegeket lehet kapni, így a szervírrel is meg lehet adni a likőr tiszteletét.

Egyszerű megoldás az aroma, cukor, alkohol és desztillált víz. Az akohol fokát egyszerű matekkal be lehet állítani az elfogadott 20% -ra (86 fokos tiszta szesz esetén 1:4 alkohol- víz = kb 20%) De az igazi a maga főzött eszenciák!

Üdv:misibácsi

2012. máj. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:

Aromából nem lehet minőségi likőrt csinálni. Pont.


Lehet, hogy indokolatlanul magas a bolti likőrök ára, és házilag valóban az ötödéért lehetne megcsinálni pl. a Szamost, de ahhoz nem kevés tapasztalat kellene.

2012. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már gondolkodtam a háziban, hogy kipróbálom, de azt még későbbre hagyom.:) Most akkor marad a Szamos Marcipán likőr.:))
2012. máj. 15. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!