Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem lett tejszerű az...

Miért nem lett tejszerű az abszintom?

Figyelt kérdés
Kaptam egy üveg Sebor abszintot. Tegnap felbontottuk, de egyrészt hígításnál nem lett fehéres színű, másrészt az íze is pocsék. Túl kevés vizet adtam hozzá, vagy mit csinálhattam rosszul?
2012. máj. 14. 18:05
 1/3 anonim válasza:
0%
Szerintem fölösleges hígítani... :) Max absinth - Cola azt irány az agyba ;)
2012. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Phoney ***** válasza:

A Sebor egy "cseh absinth", vagyis az ára ellenére nem sok köze van az igazi abszinthoz, csak ezzel a névvel jó drágán lehet eladni (hasonlóan az itthon kapható „abszintok” többségéhez). Ezért nem lesz opálos, és ezért rossz ízű.


[link]


Első: az igazi abszintot erre találták ki. Azt azért nem hígítják palackozás előtt, mert akkor kicsapódik. A divatos műabszintokat meg azért nem, hogy utánozzák vele az igazit.

2012. máj. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Tessék, ez a kettő igazi abszint.

2012. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!