Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miert van neha a tojasfeherjen...

Miert van neha a tojasfeherjenek tejszerü szine? Akkor is ha nem hütöböl veszem ki es meg nem jart le sem.

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:

nem tudom

nekünk vannak tyúkjaink, kinn kapirgálnak az udvaron

tojás is van bőven, de eddig még sosem találkoztam (szerencsére) olyan tojással, aminek a fehérje tejszerű színű

nálunk a tojás fehérje (függetlenül attól, hogy friss vagy 3 hetes) mindig átlátszó

2011. nov. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tejszerűvel még nem találkoztam, de olyan opálossal igen, szóval nem volt víztiszta. az is friss volt, nem is volt semmi baja.

ha nincs valami fura szaga, nyugodtan használd fel bármire.

általában heti tízet szoktam venni, biztos helyről, néha előfordul benne ilyen sűrűbb fehérjéjű tojás.

2011. nov. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
na azaz!olyan opalos szinü is!de volt mar olyan is aminek mar szinte tejfeher szine volt...egyebkent hazitojas...büdös nem volt de inkabb a kutyanak adtam...köszi a valaszokat!:-)
2011. nov. 22. 08:38
 4/5 anonim ***** válasza:
én se enném meg az ilyet, de a kugyának se adnám...
2011. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
kutyának, természetesen
2011. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!