Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet a legolcsóbban...

Hogyan lehet a legolcsóbban berúgni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki más fizet
2012. máj. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
XD Az előző jó volt, ha meg te fizetsz, és nem undorodsz semmilyen piától akkor kannás bor, vagy netán ha tudsz valakitől venni házibort, azzal lehet, hogy még olcsóbban kijössz.
2012. máj. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó válaszok, de ennyi erővel és kevesebb erkölccsel akár lophatsz is piát...


Komolyra fordítva: Attól függ kiütni akarod magad vagy jó sokáig részeg akarsz maradni.

Tudom ajánlani a meleg helyen ivást sok szeretettel alapnak. E mellé ne egyél semmit előtte, bár szét marja a rövid a gyomrod, de legalább üt. Idd szívószállal és lehetőleg ülve, nyugalmi állapotban, aztán ha már elkezded érezni, hagyd abba és sétálj egyet, ha még tudsz...

Azt azért hozzáteszem, hogy 1500 forint alatt be nem rúgsz az előbbi eseteket leszámítva.

Igyál valami töményet... Vegyél egy fél literes Royalt/Kalinkát amelyikhez több gusztusod van, azt pl. ha megiszod 20 percen belül, elég jól leszel, ha meg úgy ahogy írtam, akkor valószínűleg véged van.


Másik lehetőség: megnézni hol van egy buliba valami ital-akció, bár valószínűleg az is drágábban jön ki mint amit írtam.

2012. máj. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

1000 Ft-ból így:

150 Ft a kevert -> koldus csütörtökön 75 ft Cegléden a Tavaszban.


Szóval elindulsz gyalog Ceglédre. Csütörtökre érj ide, beülsz a Tavaszba, egymás után megiszol 13 kevertet és gatter vagy.

2012. máj. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!