Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi vodkától lehet becsiccs...

Mennyi vodkától lehet becsiccsenteni?

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani,hisz mindenkinek más,és függ attól is,hogy aznap éppen mit mennyit ettél.
2012. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%

Van akinek egy deci is megárt, van akinek egy liter meg se kottyan.

Függ a szervezettől (testsúly, legyengültség, fáradtság), az aznapi elfogyasztott egyebektől (kaja, egyéb ital), az iszogatás közbeni mozgástól.

Nem mindegy, hogy ki mennyire van hozzászokva, és persze az is kérdés, hogy ki mit ért a "becsiccsentésen"!

2012. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Néha 2 deci is sok, néha fél liter is kevés.

Függ a testsúlyodtól, a korodtól, attól hogy mennyit ittál eddig. Meg hogy mennyire tudod tartani magad. Vannak olyanok akik csak kicsit részegek, de már akkor se tudnak viselkedni, nem tudnak egyenesen menni stb. Vannak olyanok akik full részegen is tudnak normálisan viselkedni.

2012. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabor9 ***** válasza:
sztem a vodka üt leghamarabb, whiskynél is hamarabb.
2012. máj. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát azért nem a leghamarabb üt, az inkább az abszint, de azért elég hamar. Hát én kb. 90kg vagyok, és ha előtte rendesen bekajálok, és aznap nem vagyok nagyon fáradt, és más szeszes italt nem fogyasztok, és kísérőt is iszok a vodkához, akkor 3-4 óra alatt meg bírok inni 8-10 felest.
2012. máj. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!