Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen érzés becsiccsenteni?...

Bíborka333 kérdése:

Milyen érzés becsiccsenteni? és mennyi kell hozzá? ( egy átlagos embernek? ) és mennyi kell a részegség állapotához? L/15

Figyelt kérdés
még sosem voltam részeg...de lehet hogy becsiccsentettem...kíváncsi vagyok a véleményetekre
2012. jan. 1. 01:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis eufólikus állapot. l bor nekem elég a "szalonspiccességhez", ami ezen felül van az már részegség. Soha ne tudd meg, hogy mi az a harmadnaposság. Ehhez nemtom mennyit kel inni, mert nem emlékszem, azaz mégis, a vodkát másfél decis pohárból kell inni.
2012. jan. 1. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a választ
2012. jan. 1. 02:14
 3/8 Reaper777 ***** válasza:
15%
sajna nem tom 22 éves vok de soha nem voltam részeg és nem is leszek mert felesleges pénz kidobás és mert láttam gazdag embert csövessé válni az alkohol miatt annyit ivott hogy 60 évesen egy 3 éves gyerek szintjén volt beszélnisem tudott
2012. jan. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A mennyiség mindenkinek más, és sok minden más is közrejátszik. Pl volt hogy 1 üveg sörtől szédelegtem. Máskor 3-4 dl vodka, és kutya bajom sem volt.

A lerészegedés is más és más mindenkinél. Nálam általában a hangkontrol megy el leghamarabb. Vagyis ha beszélek, folyton rámszólnak. Vagy hogy hangosabban beszéljek, vagy hogy fogjak vissza a hangerőből. Nem tudom hogy milyen hangerővel beszélek.

Utána jön a többi fokozat, a legvégén a Redőny. Mikor másnap mesélik el nekem, hogy mit mondtam, vagy csináltam.

BÚÉK

2012. jan. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
14dl pezwsgő ma
2012. jan. 1. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Becsiccsenteni: vigyorogsz, kicsit megváltozik a hangod, esetlen nehezebben beszélsz.

Eggyel komolyabb fokozat, mikor már csak tompán bámulsz magad elé, ha megszólalsz, hangos vagy és dülöngélve/cikkcakkban mész.

A részegség: fogalmam sincs, addig soha nem jutottam még el (nem is fogok, mert amint eléggé becsíptem, hányingerem lesz a piától, ha még iszok rá, és valszeg ki is hányom - szerencsémre így képtelen vok annyit inni, h berúgjak).

2012. jan. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a nagyon brutális részegség már az, amikor csak röhögök a nagyvilágba, lácnba küldöm el a cigiket, járni nem tudok, és nagyon cikk cakkba fetrengek:D állandóan tüzet kérek, ha belémkötnek, akkor csák norisznak érzem magam, de nincs annyi eszem hogy mértéket tartsak, hányingerem lesz, és fetrengek utána órákat a wcben, pedig a beállás a legjobb, amikor cska félig vgy kényzn mint amsdiwte
2012. jan. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon változó, múltkor kocsmába éhgyomorra 1 sörtől jobban szédültem, mint máskor otthon evés után 4-től. Meg a pia se mindegy, én pl.: a sört, Jagert, Whiskyt, bort, pezsgőt bírom, a vodkát nagyon nem, de a nők tudtommal nem annyira bírják a piát, ráadásul általában a testtömegük is kisebb szerintem ha nem éhgyomorra iszol, és mondjuk 1 óra alatt fogyasztod el a mennyiséget, akkor 2-3 feles tömény vagy 2-3-szor 2deci bor, vagy 2-3 sör elég hogy úgy megérezd rendesen, 3-4 ahhoz, hogy erősen szédülj, és hányingered legyen, vagy hányj, és 5-5.5 elég, hogy mélyálomba merülj, aztán arra ébredj, hogy körülötted minden le van okádva. Ennél az állapotnál tovább még nem jutottam, és nem is javaslom, mert ezután már a kóma jön, remélem segítettem, és nem kalkuláltam félre semmit, jó ivást.

16/F

2012. jan. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!