Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Honnan tudhatom hogy jól...

Honnan tudhatom hogy jól bírom az alkoholt? Ha ennyit ittam akkor mennyire?

Figyelt kérdés

Az első berugásomkor: barátnőmmel egy üveg fütyülőst, 3 pohár jager abból az egyik nagy pohár volt, egy másik fajta fütyülősből 1 kör, 2 pohár házi pálinkát ami nagyon ütött, valami szar csokilikőrt, egy pohár pezsgő+ egy pohár sör

És semmi hányinger..semmi másnaposság..és jósok baromságot csináltam

Most legutoljára 2 jager, egy pálinka és egy vodka..de nagyon gyorsan egymásután..attól eléggé berúgtam..de most se volt másnaposság se hányás



2012. máj. 23. 16:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Egy ideig nem is lesz semmi bajod!!Ha igy folytatod,akkor majd olyan rosszul leszel masnap,hogy azt fogod mondani :SOHA többet nem iszom!!!Es jön a következö hetvege es ismet berugsz...es ismet nagyon rosszul leszel.Es meg valami:hülye vagy ,ha ennyit iszol!!!
2012. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem!!nem szoktam amugy:) ez a két alkalom volt összesen egyik még szilveszterkor..a másik meg egy hónapja..de nem volt semmi bajom, mégcsak be se rugtam annyira..legalábbis nekem annira nem tünt fel csak kicsit szédültem
2012. máj. 23. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát gondolom Szilveszterkor azt a sok piát több óra alatt ittad meg, mert ha azt egy óra alatt iszod meg mind, akkor az még egy medvét is kiütött volna. Ha 2 Jäger, 1 pálinka meg 1 vodka gyors megivása után eléggé berúgtál, de nem hánytál akkor viszonylag jól bírod, mert vannak akik annyitól már szétokádják magukat, de azért próbálj meg inkább lassan berúgni nem rövid idő alatt, mert akkor érzed, hogy mikor van az a pont, hogy már többet ne. Nekem eddig sikerült kétszer is nagyon berúgnom, annak köszönhetően, hogy nem vártam meg amíg felszívódik az alkohol, hanem ittam is rá a következő adagot, addig amíg elkezdett jó kedvem lenni, aztán kb. fél órával később mikor teljesen felszívódott akkor elestem, széthánytam magam, bealudtam nagyon mélyen, meg ilyenek, és és tartott 6 órán át. A másik alkalomnál meg a mocskos abszint volt a hibás ittam, ittam, és nem ütött, aztán egyszerre beütött az egész(5 feles 70%-os) és akkor képszakadás, és úgy 3 óra kiesett. És ezután nagyon másnapos is voltam. Szóval vigyázz, hogy hogyan iszol, jobb várni egy kicsit mielőtt újra innál, mert nagyon pórul járhatsz.
2012. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

hát a szilveszteri igen..szerintem elkezdtük olyan 10 küröl és sztem 12 ig ittunk meg ennyit mert emlékszem a tüzijáték után már csak a pezsgőt

a másikat a 2 jager vodka+ pelinka azt meg kb a 2 jagert 10 percen belül egy fél óra szünet és a vodka pálinka egymás után egyszerre

2012. máj. 24. 15:41
 5/11 anonim ***** válasza:
szoval eddig kétszer ittál életedbe? nem mondanám hogy olyan nagyon birod az italt, de vmivel átlag felett vagy, persze ez az átlag a 180 centi magas 55 kilós nyikhajok, azokat nem nehéz leinni. De jó lenne tudni nemed súlyod korod, mert ha egy 190 centi magas 120 kilós bika vagy, akkor ez nem agy mennyiség
2012. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

16/l

160 cm vagyok és kb 48 kg

2012. máj. 24. 19:04
 7/11 anonim válasza:
100%
na szép, lány létedre ennyit inni...am majd rájössz egyszer úgyis ha szétoffolod magad mert nagyon sokan tévhitben élnek hogy ők bizony jól bírják a piát aztán meg mentőt kellett hívni mert a csajszi nem lélegzett szal csak mértékkel és ésszel ő megtanulta a saját kárán te meg tanuld meg az övén !:)
2012. máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Megittál egy fél üveg Fütyülőst + 3 Jägermeister-t + még egy Fütyülőst + 2 házipáleszt. Ha ezt összeszámoljuk az összesen 49cent rövidital, durván 12feles (4cl). Ha ezt két óra leforgása alatt megittad az azt jelenti, hogy 10 percenként le kellet küldeni egy felest.

Ez azért igen durva akárhogy is nézzük. Én sok nagy ivót ismerek, de aki ennyit meg tudna inni, ilyen rövid idő alatt anélkül hogy széthányja magát, olyat még nem igen láttam. Én személy szerint ha 20 whiskey-t megiszok egy este alatt (8-3ig kb.), akkor az már eléggé határeset, pedig az csak 3decivel több és 5 órával több idő van rá, valamint keverve sincsen. Ja, és nem 48kiló vagyok hanem 95...

"Enyhítő körülményként" fel lehet hozni, hogy a Fütyülős csak 30%-os, viszont ezt nagyban ellensúlyozza, hogy elég jól keverted az italokat, kommersz is volt közte és ráadásnak ott volt még a pezsgő és sör is.

Végeredményben ez eléggé képtelenségnek hangzik, de azért érdekes lehet megnézni egy ilyen akciót élőben. :D

2012. máj. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
B*szki én azt hittem hogy valami 100kg-os kan vagy, ha 48kg vagy, és lány akkor csoda hogy annyitól nem hánytad szét a beledet. Az előző kommentelőnek igaza van, hogy ez a mennyiség még egy nagy ivónak se kevés. Ja és ha a pohár az feles volt azaz 5cl akkor ez 550ml tömény +csokilikőr+pezsgő+sör. Azért vigyázzál, nálunk egyszer az iskolából egy csajt kirúgtak, mert annyira beb*szott, hogy elvesztette az eszméletét, úgy emlékszem, a szíve is megállt egy kis időre alig bírták újjáéleszteni. Ő egy 10 perces szünetben a Wc-ben ivott meg 4db 2 decis, azaz 800ml Kalinkát.
2012. máj. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

jó igy leirva soknak túnik de annyira nem volt ám az..ja hát a pálinka az sztem mind mi ittuk meg ..meg a jager is sok volt ja ..csokilikőr az szörnyü volt..a második fütyiből meg csak egy feles volt..egy pohát pezsgő..a sörből meg csak egy kicsit ittam

de igazából mégcsak be se rúgtam annyira vagyiks csak kicsit szédültem meg hülyeségeket beszéltem aztán annyi:) és semmi másnaposság

2012. máj. 25. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!