Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mik a tipikus női italok?

Mik a tipikus női italok?

Figyelt kérdés

Ugyan már láttam ilyen kérdést itt, de azért kérdezem, mert az érdekel, hogy a likőrökön és koktélokon kívül mik azok. Pl. a rövidek közül a tequila az nőies?


Előre is kösz a válaszokat.



2012. máj. 24. 01:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában az édes italokra mondják, hogy női italok. A tequila szerintem nem minősül kimondottan nőiesnek. Inkább a koktélokra, likőrökre mondják, meg talán a pezsgőre is, azt a legtöbb nő szereti :)
2012. máj. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tequila annyira nem nőies. Bár hülyeség piára ilyen jelzőt húzni, mert kinek mi ízlik. A koktélok viszont inkább nőiesek, bár azok is pl. rumból, vodkából vannak, szóval inkább csak a színük és a díszítésük miatt nőiesek. Én amit imádok az a kék abszint, persze lángolva, cukorral.:D Soha nem láttam még senkit inni rajtam kívül, ahova járok helyekre, nem is mondanám annyira, hogy női pia, viszont látványos és finom. :)(meg persze a vodka sem hagyható le a kedvenc közül:D)

A krémlikőrök azok, amik kimondottan nőiesek szerintem.

2012. máj. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát én kék abszintot még pont nem ittam, de a zöldhöz és a piroshoz már volt szerencsém, és az ízével nem volt semmi bajom, azonkívül hogy szétmarta a torkomat a 70% alkohol, de a másnap az szörnyű volt, persz attól még van aki szereti, végül is ha csak 1-2 felest iszol, akkor az se üt ki annyira. Egyébként valóban a likőrökre, koktélokra, édes pezsgőkre, édes borokra, édes martinikra, és még talán a konyakra mondják, hogy női ital, de ennek ellenére szerintem nem ciki ha egy nő mást iszik, és az sem ha egy férfi ezek valamelyikét. Én is szívesen fogyasztok krémlikőrt, és édes bort, pezsgőt, martinit is, ha a célom nem a berúgás mert tényleg meglehetősen finomak.
2012. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a tequila nem kimondottan nőies, viszont nagyon izgató, ha a párod nyalja le a sót a dekoltázsodról :)
2012. máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én szeretem a tequilát, de csak a goldot. Ez a kedvencem.


28/N

2012. máj. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
100%

Női italnak általában azt tartják, amiben nem nagyon érezni alkoholt (tehát sok cukor és/vagy kevés alkohol van benne). A likőrök nagy része mellett ilyenek a desszertborok és a likőrborok (portói, sherry, vermut [Martini], stb). A drágább italoknál ez cukor nélkül és több szesszel is gyakran teljesül, ezért szereti sok nő pl. az ír whiskyket vagy a prémium vodkát.


A tequila csak azért „nőies”, mert ha sóval-citrommal iszod, akkor alig érzel belőle valamit. Ha magában kéne meginni azt a tequilát, akkor mindjárt nem lenne olyan közkedvelt, mert a legtöbb divatos tequila egyébként botrányosan rossz.

2012. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
kannásbor
2012. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!