Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 2*2 deci finlandia vodka.2...

2*2 deci finlandia vodka.2 deci Jack Daniels. és 3 deci aro-s (blöööeee) vodka. + még amit 2-3 üvegből kortyoltam. De az csak 4-5 korty volt, de nem tudom, hogy milyen italok voltak. (? )

Figyelt kérdés

szerintetek ez sok?

úgy beálltam tőle, hogy azt sem tudtam, hogy fiú vagyok-e vagy lány.

életem első alkoholos estélye volt, igaz ez már 1 hete történt....csak most eszméltem fel, hogy miket is ittam.

tehát ez sok egy 20 éves fiúnak aki életében most ivott először alkoholt?

vagy csak én vagyok ilyen gyenge, hogy így kiütött?


2012. máj. 26. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:

4deci+2deci+3deci+pár korty az már majdnem egy liter tömény.

ha elég gyorsan ittad, akkor túl sok is. gratulálok. ha ezen az úton haladsz tovább akkor hamar segghülyére ihatod magad.

2012. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

kb 15-20 perc alatt ittam meg.

de ez volt az első és egyben az utolsó is.

2012. máj. 26. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a mennyiség, egy kemény alkoholistának is tisztességére vált volna, nem még neked, aki először iszik alkoholt. Csoda, hogy nem haltál bele alkoholmérgezésbe.
2012. máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Phoney ***** válasza:

Dehogy sok... max egy fél szobányi kollégistát lehetne vele kiütni:P


„Egy korsó rum meg valami erős

megtornáztatja az agyvelőt” – Beatrice


Szerintem egy iciripicirit elszámoltad ezeket a deciket, vagy kamu az egész kérdés. Már azt se értem, 20 évesen hogyan maradt ki az életedből, hogy töményből féldeci egy adag.

2012. máj. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

kedves utolsó,


azért az első infó csak annyi volt, hogy "életem első alkoholos estélye volt". egy egész éjszaka alatt pedig meglehet inni ennyit. (vagy én vagyok nagyon kövér)

egyébként meg 10-15 perc alatt egy üveg tömény hatása így néz ki:

http://www.youtube.com/watch?v=Im9qnEGNEP0

2012. máj. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem kamu!!!


én nem is szerettem volna inni!

ellene voltam, de csesztettek, hogy "mi van Robi, nem mered" na mondom, úgyse ittam még, miért ne.

Aztán egyszerre az egészet egymás után. A torkom az egész tüdőm, az egész mellkasom csak úgy lángolt, még a nyálam is folyt. Aztán, egyszer csak bumm!!!!


ennyi volt.

de rá 1-2 órára már fent is voltam. Kicsit kába voltam, szédültem, de semmi komoly.

2012. máj. 26. 15:01
 7/7 anonim válasza:
Első alkoholos élménynél még elmegy de amúgy sztem nem! Amikor én ittam először megittam fél liter 70%-lékos házipáleszt meg 2 liter bort és 2 lábon mentem haza sőt még anyámmal is beszéltem naggyából jól voltam,és semmi másnaposság nem volt!!
2013. jan. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!