Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 12ora alatt kimegy a vérbol...

12ora alatt kimegy a vérbol az alkohol? FONTOS

Figyelt kérdés
12ora utan nem mutatja ki a szonda a piat?boroskola meg sort ittam 3kitert osszesen.

2012. máj. 28. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
5%
Ha van jogsid, akkor le kellett abból is vizsgázni, hogy mennyi alkohol mennyi idő alatt bomlik le. Ha nem emlékszel, akkor vedd elő újra a tankönyvet. Én sem emlékszem pontosan.
2012. máj. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ha vezetni akarsz akkor ne tedd.még akkor se ha már teljesen jól érzed magad.nem ment ki még az összes belőled az 100% és hogyha elkapnak jól meg is b*sznak érte.
2012. máj. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem volt ilyen jogsiletevesnel.es ugyhallottam,h 12ora utan nem mutatja a szonda,vki hozzaerto?
2012. máj. 28. 01:35
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy feles is ha jól emlékszem 6 óra.
2012. máj. 28. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak 1 sört ittál volna akkor 6 óra alatt lebomlott volna. De mivel itt volt más is és nem is kevés ahogyan olvasom legalább 16 óra kell hogy teljesen lebomoljon. Én egyszer ittam ennyit másnap meg vezetnem kellett volna igaz nem volt sürgős de mivel akkor nem voltam biztos a dolgomban átmentem a szomszédomhoz hogy szondáztasson le mert neki volt és még olyan 14 óra után is még kimutatta az alkoholt ő mondta hogy legalább 16 órát kell várni ennyi után hogy lebomoljon valamennyire, de a tényleges idő 24 óra.

Egyébként én ezt nem tanultam vezetésnél egyáltalán nem volt róla szó se a vizsga kérdések közt nem találkozta vele de még elméleti oktatáson sem beszéltünk róla, pedig ott mindent átbeszéltünk szinte.

2012. máj. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Álkoholizer :DDD
2012. máj. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Átlagos szervezetből fél deci tömény, egy pohár bor vagy egy korsó sör kb. 6 óra alatt tűnik el.


Amennyit te ittál, az 12 óra elteltével még bőven kimutatható, sőt, ami ennél is rosszabb, még a szervezetedre is hatással van. Lehet, hogy te nem érzed, de a koncentrációd, a reflexeid, a helyzetfelismerésed jelentősen rosszabb, mint tisztán.

2012. máj. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát a máj kb. 10-15 gramm alkoholt dolgoz fel óránként ez úgy kb. 0.1-0.15 ezrelék. Ez mondjuk sör és boroskóla esetén inkább 0.15 mert attól sokat hugyotol, és azzal is távozik valamennyi, így 12 óra alatt 1.8 ezreléket csökken én ha 3 liter sört, vagy vbk-t iszok ami ugye 5%-os akkor kb. pont ennyi szokott lenni a véralkoholszintem, de én 90kg vagyok, attól is függ, hogy milyen nehéz vagy, mert mondjuk ha csak 60kg vagy akkor ugyanennyi piától neked úgy 2.7 ezrelék lenne a véralkoholszinted, na meg attól is függ, hogy ezt a 3 litret mennyi idő alatt ittad meg, mert ha az elfogyasztási idő is több óra volt, akkor az alatt már csökkent valamennyit a véralkoholszint, szóval elméletben ha egy kb. 90kg-os ember 2-3 óra alatt iszik ennyit, az 12 óra alatt kiürül, de szerintem inkább várjál még egy pár órát a biztonság kedvéért.
2012. máj. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 johny85 ***** válasza:
én előző nap ittam x menyiségő bort másnap 11-kor 0.7volt v.h.sz.
2022. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!