Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit tegyek hogy ne kaparjon...

Mit tegyek hogy ne kaparjon tömény italoknál úgy a torkom, hogy majdnem elhányom magam (van mikor sikerül is)?

Figyelt kérdés
Régen csak úgy lehúztam az italokat, akármilyen erős volt, kísérő nélkül, most meg rengeteg kísérő kell egy feleshez. annyira kaparja a torkomat az alkohol, hogy már nem is merek így inni. Volt valakinek hasonló problémája? Hogyan oldottad meg?
2012. máj. 28. 20:10
 1/8 Phoney ***** válasza:

1. Lassan kortyolod el, mint egy italt, és nem satuzod a torkodra, mint valami gyógyszert. Minőségi italok előnyben.

2. Kevered valamivel

2012. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
mért muszáj töményt innod? ha nem esik jól, akkor igyál mást. ihatsz koktélokat, sört, vagy bármilyen "hosszú" italt. :)
2012. máj. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, most keverve iszom. De nem minden italt lehet keverni (pl. hubertus, jagermaistert). Kortyolgatva is rossz egyébként, úgy is majd kiköpöm a mandulám.


De kezdjük ott, hogy miért alakult ez ki nálam, mikor régen lehúztam simán, "mint a gyógyszert"..

2012. máj. 28. 20:46
 4/8 A kérdező kommentje:
És azért kell töményt innom, mert szeretem az ízüket, meg nem kell folyton WC-re járkálnom..
2012. máj. 28. 20:46
 5/8 anonim ***** válasza:
A Jägert meg a Hubit is lehet keverve inni, csak nem érdemes, mert az úgy jó ahogy van. Egyébként ha sok kísérőt iszol, vagy koktélként iszod, akkor is rohadt sokat fogsz hugyozni, pont úgy mintha söröznél, nem tudom, ha én vodkát, vagy tequilát iszok, akkor engem is nagyon éget, és van hogy hányingerem van, ha nagy kortyokban iszom, de nekem a Jagerrel, meg meg a Hubival nincs ilyen gondom. Szerintem igyál meg húzóra egy üveg bort, és rá 3 sört aztán utána meg bírsz inni bármilyen töményet, mert már úgysem érzel semmit a torkodban a részegségtől:)
2012. máj. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Phoney ***** válasza:

Ha már a hubi is kapar, akkor ott gond van. Ha ez a probléma folyamatosan alakult ki, akkor orvoshoz sem árt elnézni.


A hubit egyébként gyömbérrel érdemes hígítani, illetve még jobb, ha hubi-skótwhisky keverékét öntöd fel gyömbérrel.)


A töménytől csak azért nem kell vécére járnod, mert gyorsan kihajt belőled minden kihajtható vizet, aztán utána nincs mit kihajtania. Nem szoktál kiszáradni meg másnapos lenni?

2012. máj. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát a hubi is eléggé kapar. Egyébként tudom hogyha sok kísérőt iszok, akkor is folyton hugyoznom kell, épp ezért (is) szeretnék ezen változtatni valahogy..


De, baromira ki szoktam száradni reggelre..

2012. máj. 28. 23:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Hubi+ kóla vagy gyömbér vagy energiaital.
2012. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!