Mi a VBK hatása?

Figyelt kérdés
Komolyan kérdezem. És mielőtt bárki félre értené én nem a vörös boros kólára hanem vodka bomba cataflam-ra gondolok.

2012. máj. 29. 13:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
Cataflamot tudtommal nem adnak csak vennyel. De ha sikerul is szerezned mivel elegge eros fajdalom csillapito valszeg elegge megut majd, ha meg tobbet szedsz be talaln a hirekbe is bekerulsz. bomba hatasa meg elhanyagolhato. En nem tennem ...
2012. máj. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mentő
2012. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én menstruárcuós fájdalmak miatt rendszeresen ittam mindenfélét cataflamra, xiloxra, mesulidra. Talán hamarabb berúgtam mint nélküle, de amúgy semmi nem történt.

Egy barátnőm viszont egy fél cataflam utáni ivástól rosszul lett.

2012. máj. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenném hogy régóta szeretnék bekerülni a híradóba...
2012. máj. 29. 14:25
 5/11 anonim válasza:
100%
Valaki írhatna komolyan is mert én is kíváncsi vagyok rá :)
2012. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kiszámíthatatlan. Hallottam olyanról akinek halálfélelmei voltak tőle.


Én VBK(vörösboros kóla)+ Rivotrilt próbáltam. Borzasztóan felpörgetett. Kimentem az előszobába és oda vissza rohangáltam.

2012. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az se lehet rossz..és annak biztos hogy ez a hatása?
2012. máj. 29. 16:07
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezeknek nincs biztos, kiszámítható hatása.
2012. máj. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ha gyorsan beversz egy fél liter vodkát, meg 4 doboz bombát, már akkor is a hányásodban fogysz fetrengeni 180-as pulzussal, nem kell még cataflam is, ha megtalálnak a rendőrök, vagy a mentők úgyis bekerülhetsz a híradóba.
2012. máj. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Menstruációs fájdalmak helyett inkább nézd meg a paleolit táplálkozást, nem lesz többé ilyen gondod.


A kérdésre a válaszom: hogy nem is értem hogy ez kinek miért jó, rettenetes rosszullét a vége. Ezt szereti valaki?

Nézd át a máj és vesebetegek naplóit, talán ez elég lesz, hogy még elmélkedni se legyen kedved a kérdéseden. Nem rosszból mondom.

2012. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!