Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol lehet kapni igazi eredeti...

Hol lehet kapni igazi eredeti jugoszláviából ismert rumpuncsot?

Figyelt kérdés
2012. jún. 6. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerbiában még gyártja valamelyik gyár...
2012. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hol lehet megvenni?
2012. jún. 6. 17:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Na ma miattad elfordultam a sarki kisbolt italos részlege felé, és találtam is - szóval ha itt volt, akkor bármelyik nagyobb boltban lehet találni, tuti.

Azt elfelejtettem megnézni, hogy 0,7-es vagy literes, de az ára 486 din volt, ami nagyon durván számolva 1300 ft

A címke szinte ugyanez: [link]

csak a gyártó más, ha jól emlékszem AD Podrum Palić

De az eladók tuti segítenek, ha bemégy a boltba :)

2012. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. Hol van az a kis bolt, ahol láttad? Ha hiszed, ha nem, és az Örs környékén lakom Bp-n, de erre nincs, az biztos.
2012. jún. 8. 06:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerbiában :) Bocs, ez lemaradt.

Gondoltam tervezel a térségbe utazni, és azért kérded.

2012. jún. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vicces vagy! Nincs pénzem utazgatni. Gondoltam, hogy veszek egy üveg rumpuncsot, és ezen kesergek.
2012. jún. 8. 07:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez szabadkai puncs amit Eszak Bacskaban kaphatsz Szegedtol delre Szerbiaban nem valami draga Magyarorszagon ugy tudom nem aruljak...
2012. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ilyet találtam: [link]


[link]


[link]

2013. nov. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!