Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Pálinkafőzés házilag: ez a...

Pálinkafőzés házilag: ez a megoldás mennyire jó? Www.Zoldhaz. Info/desztilláló-készülék

Figyelt kérdés

2012. jún. 10. 17:40
 1/5 A kérdező kommentje:

A link helyesen:

[link]

2012. jún. 10. 17:41
 2/5 anonim ***** válasza:
én nem barkácsolnék. vegyél egy főzőt
2012. jún. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamikor, 35-40 évvel ezelőtt apukám is ilyen kuktából átalakított pálinkafőzőt használt, és semmi baj nem volt belőle.
2012. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én láttam a madaras tescoban 40-45 E-ért pálinkafőzőt, az is szinte ugyanilyen, ráadásul,ha dugulás van itt az illesztésnél elenged és nincs gond, de ott erősen össze van rakva és nem láttam rajta szelepet
2012. jún. 10. 17:57
 5/5 Phoney ***** válasza:

Nem baj, ha házilag készül, de akkor olyat építs, amit tapasztalt pálinkafőzők ajánlottak. Ezen nem látok semmi ordas hibát, de nem hiszem, hogy kifejezetten ideális lenne pálinkafőzésre.


[link]


Itt érdemes nézelődni és kérdezni, hogy milyet érdemes összerakni.

2012. jún. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!