Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Grillpartihoz milyen italokat...

Grillpartihoz milyen italokat vegyek, miket készíthetek?

Figyelt kérdés
Kb 10 főről van szó, 1 gyerek van. Sör lesz a fiúknak mindenképpen, de a lányokkal bajban vagyok. Én nagyon ritkán iszom, nem igazán értek hozzá, mit szoktak ilyen alkalmakkor. Olcsóbb megoldásokat keresek. Ti miket fogyasztanátok egy kerti partin? Koktél, bólé...?

#ital #grillezés #mit igyunk
2012. jún. 14. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
sör, bor,valami rövid, üdítő. ennyi elég főleg, hogy már rengeteg gyümölcsízű sört lehet kapni az áfonyástól a narancsosig nálunk a csajok elvannak vele mindig. A grill parti amúgy is szabadabb nem kell nézni milyen kajához milyen ital illik. Ha jó a társaság jó a kaja mindenki jól elvan.
2012. jún. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előttem szóló jól leírta, esetleg még valami likőr is mehet kókuszos vagy csokis, ezeket imádják a nők (nem tudom miért)
2012. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A kajától függ, de a sör kötelező. Hacsak nem boros valaki, borból csak valami könnyebbet, pl Tokaji sárgamuskotály, azt mindenki szereti. Ha koktélt akarsz, akkor Cuba Libre. Pohárba kevés fehér rumot töltesz, rá kólát, és nyomsz bele egy kevés lime-ot. Ultimate nyári ital.
2012. jún. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinálj szangriát, ha még nem késő, mert annak állni kell.

Vörösbor, mindenféle gyümölcsök citrusfélékkel, szóda, cukor, citromlé. (bonyolíthatod is, de így is jó)

2012. jún. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lányoknak citromos sört?
2012. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
vegyél sört, ásványvizet, üdítőt vagy gyümölcslét, esetleg mellé még bort. nem kell itt mindent túlbonyolítani.
2012. jún. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!