Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek kaphatnék-e...

Szerintetek kaphatnék-e alkoholista játékomhoz támogatást cégektől?

Figyelt kérdés

Helló!

Van egy oldalam (az most lényegtelen mi a címe stb. mert reklám lenne) ahol egy részeges alakot kell nevelni, kocsmába járatni meg ilyesmi.


Nos, szerintetek ha megpróbálnék nagyobb cégeket (pl. Borsodi, vagy Unicum stb...), lenne esélyem támogatásra, ha beadnám hogy mennyire jó lenne nekik ha beépíteném őket a játékba / reklámoznám, vagy elküldenének a f*szba?


Értelmes(ebb) válaszokat előre is köszi, de a trollokra is kíváncsi vagyok :D


2012. jún. 16. 23:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a Borsodi és társainál nem kapnál támogatást, mivel az alkoholizmust nem "támogathatják....

Bár, nem tudom, hogy a lövöldözős játékokat kik támogatják.


Célközönségnek nekem elsőre az egyetemisták jutottak eszembe, nekik ez poén lehet.

2012. jún. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk van a játékodnak napi 5000 aktív játékosa(most mondtam egy számot) akkor érdemes megpróbálkozni. Amúgy esélytelen.
2012. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: végülis igaz, bár poén szinten megy az egész dolog, mint 1 sörreklám. :-D De nemtom, lehet igazad van.


Második: Egyelőre ekkora forgalom még nincs (~3500 regisztrált, 500 aktív), szóval még nem is most terveztem ezt a lépést

(lehet meg sem teszem, csak egy kósza ötlet volt, és érdekelt más emberek véleménye, hogy hiú ábrándokat kergetek-e :D)

2012. jún. 17. 00:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez vicces lehet, biztos jobb a lövöldözősnél. Privátba küldesz egy linket?
2012. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Phoney ***** válasza:
Semmilyen italcégnek nem lenne jó reklám egy alkoholista karakter.
2012. jún. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is kérhetek linket?
2012. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
És is kérnék szépen egy linket :D És máris 3 játékossal több :D
2012. jún. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ide is linket privátba most már xD
2012. jún. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elküldtem privibe, aki kérte. Hát akkor lemondok erről a tervemről :D
2012. jún. 17. 15:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is kérek linket a játékhoz :D
2012. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!