Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van 6 db csirkecombom. Ha...

Van 6 db csirkecombom. Ha hagymát karikázok alá a kis tepsimben akkor nem fog odaégni? Öntenék alá kevés olajat is

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 14:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
69%
ha béne vagy és nem figyelsz oda, akkor oda fog égni...
2012. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Burgonya??? én olajat és vizet is szoktam
2012. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nekem nem szokott odaégni, ha ilyesmit készítek, esetleg ha nyugtalan vagy, akkor érdemes néha benyúlni és alaposan megrázni a tepsit, kicsit átmozgatni a "lányokat". :)


Nyugodtan kikenheted vajjal is (nem margarinnal!) a tepsit, én azzal szoktam. :)

2012. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
levet fog ereszteni, azért sem ég oda, de kis olaj azért kell. én lefedve sütném félideig, aztán egyszer megfordítanám.
2012. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél alufóliát a tepsire, akkor biztosan nem ég meg! Általában aprítok bele krumplit és más zöldségeket (hagyma, brokkoli, cukkini, zöldborsó, paradicsom), a csirkével együtt így hamar elkészül a köret is. Nagyon finom, összeérnek az ízek :)
2012. jún. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sütőpapírral bélelt tepsibe olajat és vizet is kell önteni, rá a fűszerzett csirke, én szoktam paprikát és paradicsomot is rávágni és a tejeére teszem a néegybe vágott hagymát, így nem ég el, alufóliával lefedem míg át nem sül a csirke.
2012. jún. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És mondjuk krumpli-hagyma-paradicsom vegyesen? az jó? a paradicsom engedne levet, és átpárolódna, nem? Bocsi még elég kezdő vagyok
2012. jún. 19. 15:28
 8/11 anonim ***** válasza:

igen finom lesz úgy, tegyél alá kis zsiradékot mindenképpen. a tetejére,ha van egy kis tejfölt is locsolhatsz, így már kész is lesz egy rácos csirkecomb.

a fóliás tanácsokat fogadd meg, sokkal gyorsabban átsül alatta a kaja.

végén fólia nélkül csak jól rá kell pirítani. nem fog megégni.

2012. jún. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én krumplival együtt sütve nem szeretem, de sokan eszik úgy is.
2012. jún. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, konkrétan megfőtt a hagyma és a paradicsom levében. Most már csak pirul.
2012. jún. 19. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!