Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Számotokra melyek a TOP5 sörök?

Számotokra melyek a TOP5 sörök?

Figyelt kérdés
Szóval írjatok legyetekszivesek egy top5 sör listát, és szerintetek az "olcsó" kategóriából melyik a legjobb?

2012. jún. 22. 10:27
1 2
 1/15 kovpet ***** válasza:
Ki mit szeret ugye, de a Soproni nekem pl bejön. A Heineken meg a Gösser is.
2012. jún. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Dreher és HB. Mást szinte nem is iszom. Az olcsó sörök közül a legjobb a Szögedi Ászok. :D
2012. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Heineken, Calsberg, Budweiser, Coronita
2012. jún. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én szinte csak Arany Ászokot iszom, olcsóból az a legjobb.
2012. jún. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kovpet ***** válasza:

Jut eszembe: mi számít olcsónak? Ilyen százforintost nem ittam még, de valahogy nem is nagyon szeretnék :)

A fent említettek meg nagyjából mind azonos árkategória (kivéve a Coronita, a Calsberg-et meg nem ismerem).

2012. jún. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Carlsberg,Tuborg Green-ezek ízlenek leginkább.

De jó a Soproni,HB is.

2012. jún. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Tuborg, Calsberg, Heineken, Stella Artois, Beck's, talán az 5 legjobb, de én szintem minden sört megiszok, az ilyen 3%-os filléres szarokat kivéve. Az olcsó kategória, az meg ha az amit az előbb említettem, akkor mind szar :D, ha úgy 130-180Ft közt van az olcsó kategória, akkor én azt mondom, hogy a Szalon az elég jó, alap áron 170Ft-ért tudok venni, de persze ha Soproni, Borsodi, vagy Arany Ászok, netán Dreher akció van, és azokat megkapod 180-ért vagy az alatt, akkor azok bármelyike is szintén jó választás.
2012. jún. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg, a Szalon is finom. Nem tudom, nekem amúgy valahogy nem is ízlenek a drágább sörök. Vagyis hát ízlenek, de nem olyan jók, mint ezek a 150-200 forint közötti sörök. Nekem az hozzátartozik a sörhöz, hogy nem úri ital, tehát nekem az ilyen "3 deci 800 forint" típusú sörök nem jönnek be.
2012. jún. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

top5 : Krusovice, piraat, barbar honey, Pilsner urquell, paulaner

"olcsó"ban meg verhetetlen a soproni.

2012. jún. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
48%

1. Miller (sajnos drágább és csak 0.33 kiszerelés van)

2. Heineken, Gösser, Dreher (ezek jó középkategóriás sörök)

3. Aranyászok (olcsó sörök közül szerintem ez a legjobb)

2012. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!