Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehet sört csinálni komló nélkül?

Lehet sört csinálni komló nélkül?

Figyelt kérdés
Egy olyan recept érdekelne, amit meg lehet csinálni olyan alapanyagokból, amik egy háztartásba megvannak, egyszerű hozzájutni.
2012. jún. 24. 14:25
 1/4 anonim válasza:
60%

Kertész Géza válasza:

Még mindig a sörfőzésből akarsz üzletelni Laci? Nem volt elég egyszer már befürödtél, de mégegyszer már nem segítünk, apussal már lejárattuk magunkat veled egyszer.

2012. jún. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%

Barta Zsolt válasza:


Te Novák! Te csak ne próbálkozzál, főleg ne az én kávéházam előtt, értve vagyok?

Ja...és egy icipicivel több ecetet beletehetnél, hátha jó lesz még saláta lének :DDD

2012. jún. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok!
2012. jún. 24. 14:57
 4/4 Phoney ***** válasza:

[link]


Szerintem ezen a fórumon érdeklődj, de arra ne számíts, hogy befektetés nélkül normális sört csinálsz otthon. Ennyi erővel akár ki is hagyhatód a komlót, vagy tehetsz bele helyette ürmöt, a komló „felfedezése” előtt azzal is ízesítették a söröket, és gyógynövényboltokban aránylag olcsó. (Fehér és fekete ürmöt egyaránt használtak erre, az előbbi nagyon keserű, a második csak enyhén kesernyés).


Viszont az üröm nem tartósít, mint a komló.

2012. jún. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!