Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit igyak a következő bulikban?

Mit igyak a következő bulikban?

Figyelt kérdés
Múltkori bulin sajna elvetettem a sulykot és hányás illetve hamar távozás lett a vége. Úgy volt, hogy kezdtem először pár sörrel, majd jött a boros kóla, utána a házi pálinka utána pedig töltötték belém a sok töményet és ez kb 2 óra leforgása alatt. Azért máskor nem szeretnék így járni, de nyáron lesz pár buli. Mit hogyan igyak? 35%alkoholtartalom fölé nem akarok menni majd maximum 1 feles erejéig. Igaz, hogy ha keverem a dolgokat iszok ezt is azt is akkor hányom ki?
2012. jún. 27. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen,ez nálam is így van,hogy ha mindent összevissza iszok akkor utána hányok,plusz még a vodkától is mindig hányok,főleg ha magába iszom.Ihatsz sokat,csak ne keverd annyira illetve tapasztald ki,hogy melyek azok az italok,amiktől jobban hánysz,pl nálam ez a vodka és a jagermaister,ezekből vagy nem iszok vagy csak nagyon minimálisat
2012. jún. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Phoney ***** válasza:

Nyugodtan mehetsz 50-ig is, ha jólesik, de ha nem ismered a határt, akkor maradj egyféle italnál. Ez nem a hatása miatt fontos, hanem az egyféle az kevésbé esik jól, ha már sok volt. Ettől függetlenül is tarts 2 ital között kb 40 perc szünetet (1 ital pl. egy korsó sör, 2 dl bor, 1 féldeci tömény), és amikor már „nagyon jó”, akkor ne igyál többet, attól nem lesz még jobb:) Víz és kaja sem árt közbem.


Hogy mi az az egyféle, az 50 fokig majdnem mindegy, de ha tömény, akkor alkoholmentest is sokat igyál mellé. (Igazából már a bor mellé se árt vizet inni.)

2012. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igyál kumiszt.
2012. jún. 27. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ezt jegyezd meg: borra sört mindenkor, serre bort, semmikor!
2012. jún. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szerintem úgy van, hogy sörre bor mindenkor, borra sör meggyötör. Egyébként én is úgy vagyok, hogy van 1-2 ital, aminek már az ízétől elkap a hányinger, de csak akkor ha üvegből kell igyam, ilyen a vodka, tequila, meg a whisky, de pohárból egyből becsapom, és iszok kísérőt, akkor nincs gond. Na most hányni minden piától lehet, az igaz, hogy ha keversz, akkor lehet hogy előbb hánysz, de ha csak egyfélét iszol, de abból bitang nagy mennyiséget, akkor attól is hánysz, mert a hányás az alkohol túlfogyasztás eredménye függetlenül attól, hogy mit ittál, de javaslom, hogy előtte és közbe is egyél, és a töményhez igyál sok kísérőt, de alkohol, és szénsav menteset, szóval sört semmikép, és ezek kicsit segítenek rajtad.
2012. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hááát mi haverom 18. szülinapján voltunk...akk alapoztunk Jägermaister-rel. Aztán jöttek a sörök. Ezután már összevissza. Ja meg volt ilyen Bacardi Breezer (tom h női ital de lesz@rom) na az vmi marha jó volt. Akk volt még vodkanarancs, pezsgő....(hánytam össze vissza:) meg még pálinka, tequila bár én abba épp csak belenyaltam ;)
2013. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!