Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha egyfle alkohoot iszok...

Ha egyfle alkohoot iszok akkor nem leszek másnapis?

Figyelt kérdés
A multkor csak bort ittam be is rugtam nagyon de nem volt màsnap semmi bajom. Akk ez az miatt volt hogy nem ittam össze vissza mindent?
2012. júl. 10. 21:25
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi az iràsomért ma kaptam a telot még szokni kell
2012. júl. 10. 21:26
 2/7 anonim ***** válasza:
Haha az írás alapján már ne keverj semmit semmivel. :D Oké, csak vicceltem. Azt mondják ha minőségi italt iszol és egyfélét, akkor nem leszel másnapos, de nem tudom még sose próbáltam. (Nem pazarlok minőségi italt lerészegedésre.:D)
2012. júl. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van. Ha minőségiből iszol egyfajtát akkor semmi bajod nem lesz. Kannásborral meg teszkós vodkával nem működik, attól kegyetlenül fog fájni a fejed.
2012. júl. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
azért a mérték se mind1 h 3dl iszol v 2,5litert :P
2012. júl. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mivel a másnaposság egy enyhe kiszáradás, én azt ajánlom ne keverd a piát (jobban és váratlanabbul üt) és mielőtt lefekszel aludni igyál meg 1l vizet és másnap semmi bajod nem lesz. Nekem se volt, ha chivast ittam vagy ha kommersz kevert szeszes italt egyik után se volt másnaposságom
2012. júl. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:

A különböző alkoholok keverése nem önmagában veszélyes. A tiszta párlatok és gyógynövénylikőrök szabadon keverhetők bármivel, inkább a különböző erjesztett italok (sör, bor, pezsgő) és „bajos” összetételű likőrök (valódi gyümölcslikőr, tejszínes illetve tojásos likőr) összekeverése okozhat gondot.


A többinél inkább az a gond, hogy a többféléből többet kívánsz, mint az egyféléből, aztán selejtre iszod magad.


Velem rengetegszer megtörtént, hogy egy este nem ittam két egyformát, mégsem volt bajom. Betolod a liter vizedet alvás előtt, és ha nem merevrészegen fekszel le, akkor másnap nem lesz nagy baj.

2012. júl. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hát én azt tudom, hogy ha keverem, akkor nem is kell komoly mennyiséget innom és szinte biztos, hogy végighányom a másnapot. Általában tudom mikor kell abbahagyni, de ha mondjuk pálinkára vodkát iszok,

akkor fele mennyiségtől is K.O. Alattomos dolog, valószínű nem bírja a gyomrom. Egyféle italtól ez szinte soha sem jön elő, maximum fejfájás, tompaság.

2013. jan. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!