Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » MIlyen az alkoholmentes sör?

MIlyen az alkoholmentes sör?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, h:

1 - Ha alkoholmentes sört iszok, akkor nem fognak jelentkezni azok a dolgok, amik a sima sörnél (hirtelen pörgés után álmosság, vizelési inger)? Úgyértem hogy enyhe szinten sem? Magyarul teljesen alkoholmentes az alkoholmentes sör? (Lehet h hülye kérdés de sosem ittam még alkoholmentes sört! nincsenek róla tapasztalataim!)

2 - Miből készül? Mi tulajdonképpen az alkoholmentes sör? Mert ha nem alkoholos, akkor mitől olyan az íze? Vagy mit iszok olyankor gyk.?


2009. júl. 14. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
valóban alkohol mentes! szörnyű íze van szerintem
2009. júl. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nagyrészt alkoholmentes - mivel még a gyümölcslevekben is van alkohol, nem lehet 100%-ig alkoholmentes. Az álmosság nemjelentkezik, de a vozeesi inger igen, mert az nem az alk.-tól, hanem a komlótól van.


Ugyanugy készül, mint a normális sör, csak az erjedési folymatokat modositják. Ebböl követlkezöen az ize is más, nem feltétlenül jó.


Szerintem jobb, ha iszol 1!!! (csak 1) üveg sört, és utánna mást, jobban izlik, mintha megiszol több üveggel az utánzatból.

2009. júl. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Pocsék íze van szerintem. De az tuti, hogy nincs benne alkohol, hiszen azoknak is ajánlják, akik vezetnek. Az álmosságot és a vizelési inger az alkohol okozza, ugyhogy szerintem ennél nem érzel majd ilyesmit.
2009. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholmentes sörök tesztje és négyféle gyártási módszer rövid leírása:

[link]

2009. júl. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! különösen a 13:17-esét!
2009. júl. 14. 14:08
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Érdekes, nekem ízlenek az alkoholmentes sörök is, sőt csak azt iszom meg, mert az alkoholostól fáj a fejem!
2009. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
84%
hát a dreher 24-ről azt mondják hogy még az alkeszok sem tudják megkülönbeztetni a normál sörtől .De az ára az már egy kicsit húzósabb a normáls sörhöz képest.Tehát ha vezetsz igyál dreher24-et ha nem vezetsz akkor nomrál sört.
2009. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nézd meg az alkoholmentesek dobozát. Többségén ez van: Max 0.5% alkohol. De van ahol több. Ha alkoholossá akarod tenni, (vagy finomabbá), tegyél bele kockacukrot!

élesztő+cukor=alkoHOL(?) :D

2009. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Nagyon rosssz!
2009. júl. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
57%
az alkoholmentes sortol ugyanugy hugyozol..nem rusgsz be ennyi..ja meg kb 10szer jobb mint az alkoholos..en a mentesre esküszom sörízu meg minden de nincs oan szar mellekize..am a magyarokat megertem miert nem szeretik..nalatok nincsen alkoholmentes zlaty bazant..en slowaikaba elek es csak ezt iszom ha sorrol wan szo.
2009. júl. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!