Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Akartok jó, igazi cidert...

Akartok jó, igazi cidert inni, vagy inkább a nagyon reklámozott aromás Somersby-t veszitek? (lent bőv. )

Figyelt kérdés

Ebből a kérdésből azt szeretném megtudni, hogy a leendő válaszadók szeretnének-e inni igazi, minőségi cidert, vagy megelégednek a bár nem olcsó, de cidernek nem nevezhető Somersby-vel, ami aromás és édes. A célom, hogy a legmegfelelőbb, és legjobb ár/érték arányú almaborból készült valódi, angol import italt kortyolhassátok otthonukban, vagy akár bulik/partik alkalmával, esetleg családi összejöveteleken, hogy ne érjetek titeket negatív tapasztalatok, és ezáltal boldogabb és stresszmentesebb életet élhessetek az általam nyújtott információk ismeretének birtokában.


A Somersby "cider" (0,33 L)a Tesco hipermarketben 299 Ft. Jellegzetessége az olcsó gyümölcslevegben megtalálható alma aroma. Alkoholtartalma 4,5 %, szénsavas és édes.


Másik már valódi cider, amit kóstoltam, GAYMERS (vicces a neve, ezért vásároltam meg) angol import (0,33 L), almaborból készült ital, hozzáadott cukor és aroma nélkül. Az ára 450 ft körül van.


Ez alapján mindenki döntse el, hogy szeretne-e igazi cidert inni, vagy megelékszik és hagyja magát becsapni a reklámok által, és a cidernek nevezett valamit issza inkább?


2012. júl. 19. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Te most itt reklámozni akarsz?
2012. júl. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Ennyiért egy liter jó igazi almabort lehet kapni!

Ahhoz nyomsz egy kis jó magyar szódát és kész!

2012. júl. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Okés,én maradok a Tokajinál:)
2012. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, én már régóta meg akarom kóstolni. És ebbe bele tartozik a tv-ben reklámozott is.
2012. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nem akarok jó, igazi cidert inni, inkább a nagyon reklámozott aromás Sommersby-t.
2012. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Saját felelősség és döntés.
2012. júl. 19. 23:53
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, ez egy jó ötlet, itthon sajnos kevés a minőségi pia választék. Webshopként lenne a legjobb egy ilyen csak cidernek készült boltot nyitni, mint pl a whiskynet.

Bár nagy forgalomra eleinte ne számíts, később talán, de ehez kell az az agyonreklámozás, és nem a gyakori.hu-n xD

2012. júl. 20. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
most nézem már van ilyen webshop.
2012. júl. 20. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem. Megkóstoltam az almás, körtés, áfonyás Sommersby-t, Gaymerst, Bulmerst, Magnerst.

Mindegyikről ugyanaz a véleményem: Metaxát remekül fel lehet tölteni velük. Önálló fogyasztását sosem alkalmaznám édessége miatt.

2012. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
ez a kérdés 2012-ben ugyan akkora baromság lehetett mint ma :D
2014. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!