Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Koffein mentes igazi kávét...

Koffein mentes igazi kávét lehet inni?

Figyelt kérdés

Nem cikória. Eredeti kávészemek. Ez hogy lehet koffeinmentes? A Lidl-ben vettem, de a neten láttam márkásabb kiadásban. Valóban nincs benne koffein? Vagy mint az alkoholos sör is csak névleg "mentes"...

Nem szeretnék kísérletezni. Iszik valaki?


2011. máj. 14. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben nem innék ilyet, mivel a zöld kávéból oldószerrel vonják ki a koffeint, és nem hiszem, hogy vizsgálták a kávéban maradó oldóanyag hatását a magzatra nézve.

Inkább igyál rendes kávét, napi egy senkinek sem árt. Annak idején én rákérdeztem a dokimnál, és azt mondta napi 1dl a megengedett mennyiség, úgyhogy én reggel ittam egyet tejjel, és semmi probléma nem volt.

2011. máj. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú, nagyon jó hogy írtad. Nem ismerem az eljárást. Inkább nem kísérletezem. Köszi
2011. máj. 14. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
26 hónapja szoptatok, sima , frissen-kávégép által darált és főzött-kévét iszom tejjel, napi kettőt.
2011. máj. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is ittam napi 1 nescafét, semmi baja nem lett a babának.

Az alacsony vérnyomásommal észhez sem tértem volna egész nap:-)

2011. máj. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:02

múltkor nem volt itthon kávé, nem ittam reggel, egész nap fájt a fejem.

2011. máj. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!