Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hol melyik üzletláncnál lehet...

Hol melyik üzletláncnál lehet kapni az új pécsi radler (málnás, szedres, meggyes) söröket?

Figyelt kérdés
Én naponta több boltban is megfordulok de még nem láttam csak bodzás és citromos kivitelben, segítene valaki?

2012. júl. 22. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Intersparban van belőle választék, de a meggyesen kívül mind borzasztó.
2012. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
meggyes van a tescoban
2012. júl. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem a múltkor láttam az összeset a CBA-ban, talán 3 hete ittam a szedreset
2012. júl. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs, nem CBA hanem Reál
2012. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! De sajnos az eddigi nem nyert mert a közelemben se interspar se reál nincs-azért a tescot megnézem az van!
2012. júl. 22. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha azóta nem voltál Tesco-ban, jelzem, hogy tegnap láttam ott ilyen sört.
2012. júl. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tescoban és mindig csak citromosat meg bodzásat láttam.

A Sparban mindegyik féléből van.

2012. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Audrey007 válasza:
én sehol nem találok málnásat pedig az a kedvencem és minden van a közelünkbe cba tesco spar még g-robi is de egyikbe sincs már... :(
2013. máj. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!