Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A sörnek van szavatozzági ideje?

A sörnek van szavatozzági ideje?

Figyelt kérdés

Egy dobozos gösser, amit kb 1/másfél hete vettünk...

az alján van egy szám (5 4 2012)

de ez a lejárat nem lehet, ugyanis lejárat után 2 hónappal csak nem kerül polcra...

az gyártási dátum?

csak mert nem vagyok benne biztos, hogy a sör nem romlik meg, vagy ilyesmi.



2012. júl. 24. 09:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Simán kirakják és simán megromlik.

Én a két hónap múlva lejáró heinekenen is éreztem hogy nem az igazi, viszont bajod nem lesz tőle - valószínűleg ki fogod köpni:)

2012. júl. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szar íze lesz, vagy mi?

mert ugye a feltüntetett dátum után vetük 2 hónappal a söröket (asszem volt 4 db xD)

és akkor nem voltak mások, mintmost!

2012. júl. 24. 09:57
 3/12 A kérdező kommentje:
mint általában, nem mint most*
2012. júl. 24. 09:57
 4/12 anonim ***** válasza:
ilyen állott poshadt íze lesz
2012. júl. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bár a fene tudja, a gösser az alapból keserűbb, meg az se mindegy hogy mit eszel/iszol előtte.
2012. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Phoney ***** válasza:
Ha megromlik, akkor sokkal rosszabb íze lesz, mint amennyire megárthat. Szóval a gyakorlatban kóstolás útján bárki eldöntheti, hogy jó-e még az adott ital (már ha nem életében először issza), és ez nem csak a sörre vonatkozik.
2012. júl. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Persze a sör is simán lejár. Megízleled és ha rossz íze van kiköpöd keserű lesz sztem:)

Különösebb bajod nem hiszem, hogy lesz tőle. Máskor mindennek figyeld meg a szav. idejét:)

2012. júl. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindennek van! csak lehet valami 700,5 év múlva kezd el romlani! én ittam már romlott meleg sört az íze lehetne jobb is de fejbe vág az tuti!!xD
2012. júl. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az a gyártási ideje.

Nem mernek kirakni 3 hónapja lejárt sört, nagyon megqrják érte őket.


Egyébként életem egyik legjobb vétele volt egy hét múlva lejáró Heinecken tálcás dobozos, a közértes odaadta mind a 4 tálcát 100Ft/dobozért.

Semmi baja nem volt

2012. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Megkóstoltam, tényleg borzalmas volt... csak nem értem, hogy hogy maradhatott ott annyira sokáig!
2012. júl. 24. 12:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!