Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Normális, hogy 12 éves vagyok,...

Normális, hogy 12 éves vagyok, de sört iszok?

Figyelt kérdés
Nem zéróra gondolok,hanem rendes sopronit :)

2012. aug. 2. 15:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
72%
Hol látod azt, hogy rendszeresen iszik? Én sehol.
2012. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
84%
De azért ismerjük be, van olyan népcsoport Magyarországon, ahol teljesen természetes az alkohol fogyasztása, még ennél fiatalabb korban is. A következménye viszont közismert a közoktatásban és a közrendvédelemben.
2012. aug. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
95%

Én is megkóstoltam gyerekkoromban a sört, és rossz volt. Utána csak 18 éves korom után ittam. Igen, ilyen van, bármily hihetetlen.


A kérdésre, ha most kóstolod először, akkor nincs gond, ha rendszeresen iszod, akkor nem normális.

2012. aug. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
A 16:36-os válaszolónak: Úgy, hogy "iszom", azt csak a budapestiek mondják úgy. :) Az, hogy "sört iszok", az csak a szótár szerint helytelen, de az életben általában úgy használják.
2012. aug. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem nem csak a budapestiek mondják úgy, hanem azok is, akik megtanulták a nyelvtan és alkalmazzák is.
2012. aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Phoney ***** válasza:
88%

Jaj ne nyelvészkedjünk már a borsörben, és főleg ne ilyen beszáradt „csak egyetlen szentmagyar dialektus létezik”–mániával, mert jobb helyeken ez már nagyon múltszázadinak számít.


Sört meg neigyál.

2012. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem megkóstolta a kölök az anyja citromos soproniját mikor kiment a szobából és most jött keménykedni gyk-ra, hogy sört iszik... Amúgy 12 évesen nem normális de a szülő sem aki engedi.
2012. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 mustafa33 ***** válasza:
Húúú! Te akkor már nem is 12 vagy hanem marha nagy felnőtt, legalább 21. Ezt szeretted volna olvasni? szegénke.
2012. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mustafa33 ***** válasza:
De az biztos, hogy gyorsan fiatalodsz tőle. Tegnapelőt még ezt akérdést 13 évesen tetted fel. Vigyáz, ha ilyen hatásal van rád, ilyen tempóban fiatalodsz, egy hónap múlva 2 éves leszel és még 5 nap és be fogsz sz@arni, pelenkázni kell majd.
2012. aug. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
8%
Ha nem túl gyakran és nem túl sokat az nem baj attól a 3százalék alkoholtól nem lessz semmi bajod.
2012. aug. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!