Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha sört iszok joghurtra akkor...

Ha sört iszok joghurtra akkor hasmenésem lesz?

Figyelt kérdés
2011. aug. 13. 20:14
 1/5 ava87 ***** válasza:
Próbáld ki. Nekem semmitől nem lenne szerintem. Volt már olyan, hogy megittam egy sört, aztán rájöttem, hogy joghurtot akarok enni, megettem egy joghurtot (de nem ilyen picit, hanem olyan "családi kiszereléssel", mint amekkora a nagyobb fajta tejföl), aztán semmi nem történt.
2011. aug. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálam a joghurtra a savankás bor hozza meg a futási kényszert.
2011. aug. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Deci pálinkára, 3 liter sörre megittam kb 0,5 liter tejet. Végighánytam az éjszakát. Pedig előtte nem volt bajom ilyesféle...
2011. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én most ettem meg egy joghurtot és ittam egy sört, nem is gondoltam, hogy ettől hasmenésem lehet...
2011. aug. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Saját tapasztalatból mondom h nem lesz hasmenésed ! én mind2t szeretem és közvetlen 1más után is fogyasztottam de nem vt semmi bajom sem!
2011. szept. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!