Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem tudom hülyére inni...

Miért nem tudom hülyére inni magam?

Figyelt kérdés
Másnapos sem vagyok, csak fáj a gyomrom...de amikor mindenki a földön fetreng én akkor is stabilan állok, max egy kicsit jobba kedvem..
2012. aug. 3. 07:55
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és még annyi hogy egy buliban régebben megittam 10 doboz sört és néha botlottam meg jó kedvem volt de tudtam hogy mit csinálok és mindenre emlékeztem és tudatomnál voltam...
2012. aug. 3. 07:57
 2/5 Phoney ***** válasza:
100%

Hát ha ez tényleg ekkora baj, akkor kezdd a bulit 3 deci vodkával 10 perc alatt, aztán meglátjuk, mennyire stabilan állsz:)


Egyébként az ilyen embereknek szokott idő előtt tönkremenni a mája (akár már 30 alatt), szóval inkább ne erőltesd nagyon az ivást.

2012. aug. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hülyére? Mert lehet, hogy már ez a default állapot.:)
2012. aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem tudod hülyére inni magad? Amiért egy bantu nem barnul le. Ugyanis gyárilag barna.
2012. aug. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mustafa33 ***** válasza:
53%
vagyis mert eleve az vagy
2012. aug. 4. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!