Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek milyet vegyünk?...

Szerintetek milyet vegyünk? Mi a legjobb?

Figyelt kérdés

Egy 4fős baráti társasággal megyünk Balatonra, 3napra.

Olyan piát szeretnénk venni, ami tényleg ki üt, de nem több 3-4-5.000 ft-nál. ( és lehetőleg 2napot kibírjon)



2012. aug. 4. 12:35
 1/3 anonim válasza:
Amit tudok ajánlani: Vegyetek egy görögdinnyét, vágjátok félbe. fogjatok pár szívószálat, és kezdjétek el belenyomkodni a dinnyébe, úgy hogy sok sok sok lyuk legyen rajta. ha már van elég fogjatok egy üveg (akármilyen minőségtelen) vodkát, és öntsétek a dinnyére. A lyukakban meg fog állni, lehetőleg próbáljatok az össszes lyukat feltölteni. (kb 2dl vodka kell egy nagyobb fél dinnyéhez). Dobjátok be a hűtőbe, JÓL hűtsétek be! Ha megfelelően lehűlt vegyétek ki, mindenkinek a kezébe egy kanalat, és kezdjetek falatozni. Nem mondom hogy nem fog érződni a vodka, de 1: nagyonfinom, 2: elég ütős ha megyesztek 1-2 egész dinnyét.
2012. aug. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ja igen, elfelejtettem mondani, hogy jó mély lyukakat nyomjatok a dinnyébe, egészen az aljáig.


De tudom még ajánlani a St. Hubertust (magában nem túl finom, de energia itallal egész jót lehet belőle kihozni, aránylag olcsón).

Ezenfelül vehettek jégert (ezt érdemes kólával megkóstolni, van akinek nem ízlik de nekem nagyon bejött :D), vodka + kóla/lájm/sprite, vagy a jó öreg pálinka :D


Alapozni természetesen a jó öreg 5literes Bástya vörössel lehet olcsón (max 1500ft), sok kólával:D

2012. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Imádom a dinnyét, úgyhogy lehet, hogy kipróbálom :D

köszönöm a segítséget.! (:

2012. aug. 4. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!