Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mivel igyam a konyakot?

Mivel igyam a konyakot?

Figyelt kérdés
Mivel finom? Kaptam egy üveg Anessia konyakot (lidlből), de nem igazán tetszik az íze. Mivel tehetném finomabbá? Kóla? Energiaital? Valakinek van ötlete?

#Lidl #kóla #konyak #finomság #anessia #finomabbá
2012. aug. 4. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kólával biztos elmegy, vodkát narancskólával vagy Sprite/7UP-al, Whiskeyt Cocával/Pepsivel szokták inni. Energiaitalt nem ajánlom, alkohollal nem jó, bárki bármit mond. Ittam már vodkára Monstert, szétcsapott mint a büdös szrt. Vicces volt, mert bepörögtem, de hosszú távon nem lehet jó.
2012. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Phoney ***** válasza:

Csinálj belőle sourt. Féldeci Anessia, 2-3 cent citromlé, 1-2 teáskanál cukor, aztán felöntöd szódavízzel/ásványvízzel. Ha töményebbre akarod, akkor szóda helyett féldeci vízben keverd el a cukrot, aztán használj jégkockát.


Ihatod még café royalban is ( [link] ), nálam így szoktak elfogyni az olcsóbrendik.


Az Anessia egyébként nem cognac, sőt, nem is tiszta brandy, hanem egy Metaxa-szerű (de annál gyengébb) ital.

2012. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!