Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen bort mivel jó keverni?

Milyen bort mivel jó keverni?

Figyelt kérdés
Pl a vöröset mi colával szoktuk esetleg valami mással? A fehéret vagy bodzával, vagy gyömbérrel. Mivel lehet még? Én egyszer kipróbálnám toniccal csak azt nagyon kevesen szeretik és nekem kéne meginni:D
2012. jún. 30. 00:26
 1/10 Phoney ***** válasza:
100%

A vörösbort kevés rummal (csökkenti a sav/alkohol arányt, növeli az erejét, és kellemesen édessé teszi), fehérborhoz pedig szerintem nincs jobb a bodzánál és gyömbérnél, de kevés vodka is jó hozzá. A kevés kb egy felest jelent fél literenként.


Persze ha olyan borokról beszélünk, amik egyébként nem túl jók.

2012. jún. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. AKkor szerinted tonikkal ne próbáljam ki?

Nem szeretném alkohollal keverni az alkoholt:D azért, mert amugy se nagyon bírom azét is szeretem inkább keverve.

Colával és gyömbérrel milyen arányban keverjem?

2012. jún. 30. 00:56
 3/10 honestly válasza:
ezeken kivul feherbor asvanyvizzel mint froccs. ha valakinak nem izlik egykis malnaszorp es kesz a finom macifroccs. amugy kirpobalhatod tonikkal ha szereted en alapbol nembirom a tonikot
2012. jún. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Phoney ***** válasza:
100%

Szerintem egyszer mindent érdemes kipróbálni, ami jó ötletnek tűnik. Nyugodtan keverj hozzá tonikot!


Én is így tapasztaltam ki, hogy hogyan lehet röhejesen alacsony áron finom italokat keverni. Mondom ezt úgy, hogy igen drága italokkal is foglalkozom.

2012. jún. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Szerintem az lesz, hogy kipróbálom egy pohárral, ha bejön akkor máskor is keverem, ha nem akkor hanyagolom.
2012. jún. 30. 01:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Ittuk a málnás, illetve a jaffás fröccsöket hajdanán, fehér borból.
2012. jún. 30. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%

"Hossszúlépés"-nek nevezik (nem fröccs), amikor a fehér borhoz 1/3-ad rész szódát adnak.

Ezt általában nem minőségi, inkább u.n. asztali borokból készítették.

No a Debrői Hárslevelű egészen fincsi (szerintem) hosszúlépésnek. (

Könnyű nyári ebédet leöblíteni vele, pl. egy kis csirkepörkölt nokedlivel.)

2012. jún. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

nálunk az alkeszok a Tecsóban vesznek 2 literes pet palackos fehér bort ,és egy boleró őszibarack port öntenek bele,nagyon finom lesz, megkínáltak és tényleg szupi


[link]

2012. jún. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Mi mindent kipróbáltunk! Ami a legjobban bejött:

Fehérbor + (szénsavas) narancslé

Fehérbor + (szénsavas) kiwi

2012. jún. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A narancsos teszik, köszi! A többieknek is ment a zöld kéz! Köszi a válaszokat!
2012. jún. 30. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!