Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Rád milyen hatással van 4-5...

Rád milyen hatással van 4-5 dl whisky?

Figyelt kérdés

Csak jól érzed magad?

Dűlöngélsz?

Vagy másnap már arra sem emlékszel, hogy mi történt előző este?



2012. aug. 4. 19:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha nemet és kort is írsz, azt mindenképpen POZITÍV kommentként értékelem!
2012. aug. 4. 19:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ hogy gyorsan iszom-e meg, vagy egy éjszaka alatt. Ha egy éjszaka alatt, és utána kisérőt iszok, akkor csak jól érzem magam. Nem szoktam másnapos lenni. 25/L
2012. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a HASZNOS válazt!
2012. aug. 4. 19:51
 4/7 anonim ***** válasza:

Az nagyon sok. 1 dl után már a nyihogáson is túl lennék. Ilyen mennyiséget követően valószínű a filmszakadás. Visszatart ennek kísérletétől az, hogy elképzelem, milyen buta tekintettel lehet nézni ekkora dózis után.

1000/N

2012. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1 este alatt(10-től 5-ig) lazán elvagyok vele, ha szépen beosztod akkor nincs gond.

Ja és nem ilyen kókány whisky-k, hanem minimum egy JimBim, Johnny Walker, JD. az első 4dl-t letolom simán jéggel, utána kóla, de volt olyan pl. pókerezés közben hogy 1 deci kivételével az egész jéggel ment, és nyertem, szóval mindig tudom hogy hol vagyok, másnaposság csak akkor van ha iszok mellé mást is. De ismétlem, csak a minőségi ital.

18/F

2012. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hát nálam az már detox... :D

Nem szoktam inni.

De egy példa:

kocsmáros voltam sokáig,és volt egy olyan mindennapos vendégem aki minimum fél liter jégert ivott meg kb 2-3 óra alatt,NAPI SZINTEN..

hátt,ebből az következik,hogy nyilván megárt ha gyorsan iszod,viszont ha egész este elvagy vele,akkor talán csak nevetgélsz.. :D

22N

2012. aug. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jól érzem magam
2012. aug. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!