Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem bírok bizonyos...

Miért nem bírok bizonyos röviditalokat?

Figyelt kérdés

whiskyt ahányszor ittam (ilyen 1-2dl-t, amit más töményből semmi gondot nem okoz), mindig hánytam tőle, sőt volt olyan, h színjózanon, nem éhgyomorra ittam egy 4centet, és olyan roszzul lettem tőle, h már úgy voltam, h meghánytatom magam

a másik meg a hp, újabban, ha megiszom, elég erős hányingerem lesz, jönne viszza, pedig régebben nem így volt :S

mi lehet a probléma? a gyomrom szerintem teljesen jó, nem ittam el, sem más szervemet sem, nem szoktam masszívan inni, max havonta 1-2 alkalom úgy átlagban

jah és egyébként 19/f (mondjuk lehet h az egészség rovatba kelett vna írnom :D)



2012. júl. 18. 23:28
 1/1 Phoney ***** válasza:
Valószínűleg a neked legkevésbé ízlő rövidektől már kissé undorodsz. Ez teljesen normális az első években. Lehetne merengeni a rövidek pontos összetételén is, de nem valószínű, hogy az lesz itt a probléma.
2012. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!