Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tegnap hülyére ittam magam,...

Tegnap hülyére ittam magam, és még nem vagyok 18. a probléma ott volt hogy a rendőr megállított. Mi lehet a legnagyobb problémám?

Figyelt kérdés
Megkérdezte hogy most feljelentsünk? én meg mondtam hogy nem. De nem emlékszem hogy mi is volt pontosan. Tehetnek feljelentést, és ha igen akkor mire számítsak?
2012. aug. 4. 20:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem fog feljelenteni, ne aggódj! Ahhoz először alá kellett volna veled íratnia jegyzőkönyvet. Van fontosabb dolga is a rendőrségnek, mint részeg kölyköket csesztetni.
2012. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Alapjában véve egyet értek az 1. válaszolóval. De mivel voltál? Bringával vagy gyalog, esetleg már járművel? Mert akkor mindjárt más a helyzet.
2012. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
uh. rendben.. most megnyugtattál. arra emlékeznék, ha aláíratott volna velem valamit. az biztos hogy nem fogok 18 éves koromig berúgni.
2012. aug. 4. 20:56
 4/14 A kérdező kommentje:
Keróval voltam. de csak toltam
2012. aug. 4. 20:57
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak toltad akkor elméletileg nem büntethet meg de rendőri jegyzőkönyvet jogász jelenlétében nem célszerű aláírni főleg ha még el sem olvastad mert simán írhatta volna bele azt hogy rajta ültél aztán lehet ott magyarázni. Ha mázlid van megúszod 30 ezerrel.
2012. aug. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem próbált hatni a lelkedre.

Vedd ezt jelzésnek, ne igyál, csak mértékkel. Nem olyan fontos az az alkohol. És ne csak 18 éves korodig.

Egyszer hallottam egy jó tippet. A fiatalok igyanak bort, jó minőségűt, és szerezzenek jártasságot - elméletit! a borok világában.

Merthogy úgysem lehet elérni, egyáltalán ne igyanak. Ezzel viszont egyfajta igényesség mellett legalább nem töménnyel mérgezik magukat.

Tégy így.

2012. aug. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A feljelentéshez nem kell aláírnod semmit!


Ettől függetlenül, szerintem csak ijesztgetett a rendőr!

2012. aug. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem emlékszem semmire szinte.. de én is úgy érzem hogy csak megijeszteni akart. máskülönben mért kérdezte volna már meg hogy: "most feljelentsünk?"

mindegy. ebből is tanultam

2012. aug. 4. 22:24
 9/14 anonim ***** válasza:
8%
Őszintén remélem, hogy feljelentenek és ügy lesz belőle. Valakinek végre rohadtul nyakon kellene már vernie, ha azt azt a kedves szüleid nem teszik meg!!!!!!!! Ilyen egy h.ülye gyereket....
2012. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 rifle02 ***** válasza:
82%
Az utolsónak üzenném, hogy azért mert neked nem volt gyerekkorod és barátaid, azért még szerintem mások jól érezhetik magukat ahogy akarják. Mindenki csak egyszer fiatal, élvezze is ki.
2012. aug. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!