Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a jó bor? (bővebben lent)

Melyik a jó bor? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Gyakran iszok bort, mert a családban szeretjük a jó borokat. De most már ideje lenne megtanulnom, hogy mi fán terem.


Milyen borfajták vannak? Úgy értem, ha elmegyek valahova milyet kérjek?

(Persze ha akezembe nyomnak egy borlapot, akkor az ismerősen csengő nevekből tudnék választani, de borlap nélkül is szeretném ismerni őket.)


Olyan példákra gonolok, mint a pinot noir (pirosas), kékfrankos (gyümölcsös vörös)


2012. aug. 16. 10:48
 1/5 anonim válasza:
59%
A kannásat nem felejtsd el.
2012. aug. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezed a pincértől, hogy az általad rendelt kaja mellé melyik bort ajálja. Miután kifizetted, az életben el nem felejted a nevét. :)))
2012. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár amit igazából kerestem ilyen: [link]


Belinkeltem, ha esetleg mást is érdekelne..

2012. aug. 16. 12:21
 5/5 sanman válasza:
Nekem is hasonló problémám volt sokáig, aztán elkezdtem mindenhol mindent kóstolgatni, és szép lassan kialakult a saját véleményem a borokról. ezek mellett találtam egy webshopot, ahol mindig a rendelkezésemre álltak, segítettek kiválasztani az éppen alkalomhoz illő bort, áraik barátságosak, kiszállításuk megbízható. www.vinofinoselection.com bátran ajánlom őket
2013. jan. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!